çok basit bir şekilde çözülecek taleptir.

bakmayacaksın o zaman amk...

milyonlarca metreküplük bir hacmin içerisinde gözünü çevirebileceğin trilyonlarca nokta varken hepi topu 0.02 m3 yer kaplayan bir göte odaklanıyorsan sorun o götte değil senin beynindedir.

hadi şimdi;
(img:#838674)
Bence Mini etek giyen görmek istemiyorum diyen ile başına bez saran görmek istemiyorum diyen iki yobaz şahıs el ele bu ülkeden sktir olup gidebilir.
Kapat gözlerini. Valla ben görmek istiyorum. Giysinler. Sortta giysinler. Herkesin hayatına kimse karışamaz.
önceden yallah arabistan'a diyordum. şimdi siktir arabistan'a diyorum.
Bakmazsan eğer görmezsin deyip ağzına z.çılmalıdır böyle bir sapığın.

Şahsen ben hiçbir kadına, çok dikkat çekici dahi olsa bakmam. Çünkü bakmak gibi, onu incelemek gibi bir hakkım olduğuna inanmam. Bu hem kendime hem karşıdaki insana bir saygısızlık olur.

Kadınlar istedikleri gibi giyinip, yaşama hürriyetine sahiptirler. Bizlere sadece saygı duymak düşer.
senin sorunun etek falan değil sen etrafta kadın görmek istemiyorsun... etek yasak olsa arkasından araba kullanmasınlar gelecek arkasından sinemaya gitmesinler gelecek arkasından dışarı çıkmasınla.. git kardeşim dağ tepe bomboş bir araziye kur kendine evini yurdunu otur kimseyi görmek zorunda değilsin
(bkz: bakma)
görsel
Bende.
Beni de çöl maymunu ve ninja gibi dolaşanlar çok ama çok rahatsız ediyor. Ülkemde, gelişmemiş ve eğitilmesi imkansız yaşam formlarını görmek istemiyorum. Erkekler teşhircilik yapmıyor mu sanıyorsunuz? Birazcık body yapanlar hemen daracık t-shirtler giymeye başlamıyor mu? Değirmen taşı gibi göbeği, leğen gibi götü olan maymun kadar kıllı olan erkekler tabii ki o iğrenç vücudu teşhir etmek istemezler, çünkü vücutlarının az çok kusturacak düzeyde tiksinç olduğunun biraz da olsa farkındadırlar.
bakmazsan görmezsin. etrafında tesettürlü kadın görmek istemeyenden farkı olmayan az gelişmiş insan beyanı.
Kimin ne giydiği umrumda değil ama bazı yazarların konuyu türk toplumunun etnik yapısına ve kadına verilen değeri kullanarak savunma yapmasına gönlüm razı gelmedi. türk kültüründe mini etek hiçbir zaman olmamıştır araplar gibi de giyinilmemiştir. Kadını metalaştıran erkek değil büyük oranda kadının kendisidir. Sadece kadın için değil erkekler içinde geçerli olan sıradanlık ve sadelik yerine aşırılığı ve görsel olarak dikkat çekmeyi felsefe edinmişler ve doğal olarak artık insan bedeninin mahremiyeti kalmadı. Beden teşhirciliği modernlik olarak görüldükçe de bu durum kaçınılmazdı. Kadınlara sorulduğunda neden sokakta sadece derinizin rengini değiştiren taytla geziyorsunuz dediğimizde rahat oluyor diyor sanki bana olimpik sporcu sanki bacakları 180 derece açarak yürüyor ben de slip mayoyu rahat buluyorum slip mayoyla gezsem normal karşılayacak mısınız? işin komik kısmı ben ilgi çekmeye çalışan gözlerin üzerimde olmasını isteyen biriyim diyememeniz ve iki yüzlü olmanız.
Gün geçmiyor ki bir yobaz daha türemesin. iran mı amk burası barzo insan? Gece gece hiç çekilmiyorsunuz. Mini etekli, şortlu, taytlı, dekolte elbiseli, alımlı ve işveli kadınlar olmasa ben yaşamam bu ülkede. Sen ve senin zihniyetindekilerede nickimi armağan ediyorum.
(bkz: ülkemde yobaz görmek istemiyorum)
(bkz: yallah arabistana)
‘Ülken neresi kardeş senin? Önce bi nerde yaşadığını bil. Hadi bakalım.’ Derler adama bu isteğiniz karşısında, türkiye cumhuriyeti sınırları içerisinde iseniz.
Yallah arabistana vahhabicim. Swh.