bugün

maximum kart değildir. 25 kuruş için idari takip'e düşüren bankaya yazıklar olsun. şaka değil iş bankasına gidip 25 kuruş ödedim takibim kalksın diye.
Olmayan kredi kartıdır. Evden geleni ay sonuna kadar yetirin işte.
Öğrenciler ne zamandan beri kredi kartı kullanıyor yahu? Biz aldığımız harçlıkla idare ederdik hep.
En iyisi evlerden en ırak olan.
ininal kart alın çok iyi düşünülmüş bir şey.
Vakıfbank likecard.

Her tl bir çekiliş hakkı ve 3 4 ayda bir mini cooper'dan iphone ipad'e kadar hediyeler dağıtılıyor.
Olmayan karttır. Türkiye'de kartlar öğrenci fakir fukara demeden geçirme odaklı. Evet.
yoktur.

hepsi ileride ödenemeyen borç olarak kalacakdır. bulaşmayın.
En iyisi kullanmamaktır. Tam borç bitti derken bir şeylere daha kullanmak çok cazip gelir. Bu yüzden öğrencilik hayatımın 2. Senesinde halen her ay 150₺ borç ödüyorum. Öğrencilik bitecek borç bitmeyecek.
Öğrenci üniversite öğrencisiyle gerekli bir durumdur lakin sen ortaokul ve lise öğrencisine verirsen bu çok tehlikeli olabilir.
Mümkünse hiçbiri ama illa lazımsa sanırım bonus. Adamlar en azından borcunu falan hatırlatıyor. Iş bankası borcun olsa seviniyor, sokuyor faizi.
Babakarttır.net
Yani babanın kredi kartının ek kartı.
Yapı kredi değildir, faiz oranı normal karttan bile fazla oluyor öğrencilere verilende. kampüs içinde başka bir banka şubesi olmadığından mecburen almıştım. Bendeki eski kyk kartı olduğundan ziraati bilmiyorum pek ama rivayete göre kredi kartı kısmı sağlam geçiriyor deniliyor. Muhtemelen hiçbiri.
Kesinlikle garanti. Öncelikle şunu belirtelim, kredi kartı çok mükemmel bir olay veya hayat kurtaran bir şey değildir. Bankaların tek derdi sizden nasıl daha fazla para koparabilirimin hesabını yapmaktır. sonuçta bu işi para için yapmaktalar. Daha sonra ne için kullanıcağınızı kararlaştırın. Şimdi bana kalkıp kredi kartı ne için kullanılır diyerekten ampır ampır konuşmayın. Kimisi düşük limitli öğrenci kredi kartı alıp ayın sonlarına doğru parası biterse karta girip ayın başın da harcadığıın karta geri atar,( yani bir nevi acil durumlar da kullanmak amaçlı ) kimisi ise giyim,elektronik alışverişinde taksit için kullanır. Taksit için kullanmak isteyenler ; Bildiğiniz üzere firmaların her banka için olan taksit sayısı farklı olur. ( Böyle boyner, mavi, koton vb.. tarzı yerlerde çok olmaz gerçi ) O yüzden öğrencinin işine yarayan kartlar genellikle internet bankacılığı ile harcamalarınızı ufak faiz tutarları ile taksite böldürmektir. Her bankanın taksit sayısı farklılık gösteriyor tabi ki mesela iş bankası en fazla 6 taksite böler ki bence oldukça gereksiz. Garanti ise uygulama içinden 11 aya kadar taksite rahatlıkla bölüyor. Gidersin kışlık ihtiyacını alırsın bölersin 11'e paşa paşa ödersin rahatlıkla. 11 ay boyunca 40-50 Tl ödemek mi koyar bir öğrenciye yoksa aylık 100-150 Tl mi ? Acil durum için alıcak arkadaşlar da istediğini herhangibi bir bankaya yönele bilir. Öyle çok fark yok aralarında.
bence kesinlikle iş bankası maximum kredi kartıdır. öğrencilik hayatım boyunca kullandım ve hala da kullanmaya devam ediyorum. öğrenci olduğum dönemlerde bazen çok lazım olsa da nakit avans çekemezdim. iş bankası öğrenci kredi kartlarında bu özelliği ne yazık ki kısıtlıyordu, tabii şimdi ne durumda bilmiyorum. hala nakit avans çekilemiyor olsa bile sizi yarı yolda bırakmayacaktır.

kimse ne derse desin ben genç yaşta kredi kartı gibi bankacılık ürünlerinin kullanılması gerektiğine inanıyorum. zaten günümüzde artık çoğu kişi üniversite yıllarında başlıyor kredi kartı kullanmaya. limitleri de öyle borç batağına sokacak cinsten değil. ben de hata yaptım, arkadaşlarım da hata yaptı. bankanın verdiği 800 liralık limiti dibine kadar kullanıp, neredeyse iki ay borcumu ödemeyip babamın gönderdiği haftalığı bankanın şak diye çektiği üstüne bir faiz ödettirdiğini hatırlıyorum.

velhasıl kelam basit bir limite sahip kredi kartı bana iyi deneyimler kazandırdı. şimdi banka arıyor limit artırımı için, yok diyorum kalsın ihtiyacım yok. ihtiyacım olduğunda çekinmem de. üniversiteden mezun olduktan sonra iş kuranı olacak, kendine ev açmak isteyeni olacak yani krediye de kredi kartına da ihtiyacı olan illa olacak. 30 – 40 yaşlarında afallamaktansa genç yaşta deneyimleyip öğrenmek en güzeli. benim tavsiyem bir kredi kartı alın, kullanın. birçok banka veriyor zaten. (mesela, https://konupara.com/?p=190) garanti’den ziraat’e kadar seçenek bol.

bu arada nasılsa deneyimleyerek öğreneceksiniz ama yine de kredi kartınızı sorumlu bir şekilde kullanın. ödeyebileceğiniz kadarını harcayın, borçlarınızı düzenli olarak yatırın. kredi notunuzu mahvetmeyin. (bkz: Kredi notu) giderse diğer her şey yalan olur. bu konudaki son sözüm de bu olsun.
ben orta 6 da kantine 10 tl borç yapınca babam köpek gibi kuduruyordu bide kredi kartımı verecek amk.
kyk zaten ziraat bankası aracılığıyla yattığı için ziraat'in kredi kartını kullanın (kyk kartınızla) fazladan karta gerek yok.
olmayan kredi kartidir. bu boka bulasmayin ogrenci kardeslerim. o borcu asla kapatamiyorsunuz kanser gibi. ben icicem bokuna 500 liralik limitimi doldurmustum. sabah uyandigimda whatsapptan babam tarafindan gonderilmis kredi karti borcumun pdfsi. megersem basvururken ben salak ikinci maile babaminkini ver. binbir lafla babam o karti kapatti. ben durdum mu hayir. gittim tekrar borc yaptim. bu sefer mezun olurken ogrenci evimi devrederken saattigim esyalarin parasini oraya yatirdim. en son ki borcu bitirme projesi yazarak odedim. simdi 2 senedir mezunum calisiyorum. borcum var hala odeyemiyorum.
Kredi kartı sayesinde fiyatlarınızı aylara bölerek taksitlendirebilir, getirdiği ek para puanlar sadesinde çeşitli hediyeler kazanabilir ve para işlemlerinizi kolayca yöneterek vaktinizden tasarruf sağlayabilirsiniz. Kredi kartının avantajlar saymakla bitmek özellikle acil ödemelerinizde kredi çekmek büyük avantaj sağlıyor.