bugün

kendine has bir tarzı olan sanatı para için değil zevk için yapan kişilik.
(bkz: yeter anne)
tepeden tırnağa sanatçıdır. Gerçek anlamda sanat yapmaktadır. 50küsür yaşına rağmen dehşet bir enerjisi vardır. Sahnesi mükemmeldir. Her daim mazharı da fuatıda gölgede bırakmıştır.
ruh hastası, gitar üstadı, korkunç bir sese sahip gerçek sanatçı. kendisine burdan üst katıma taşınmasını teklif ediyorum ve hambaleyyoo lambaleyooo aaaa leyooo diyerek entryme son veriyorum.
sesi muhteşem,enstruman çalışı muhteşem,oyunculuğu muhteşem daha ne olsun be abi dedirten yüce şahsiyet.
gereksiz yere çok bağırarak konuşan ve şarkı söyleyen adam.
etrafa neşe saçan muhteşem yaratık.
Çok yönlü bir sanatçı. Onca yıllık müzik geçmişinin ardından, reklam filmleri ve rol aldığı tam 12 film iyi işler çıkardığının kanıtıdır.
televizyona çıkıp anlatmasına rağmen yine de anlamadığım adam.
(bkz: ö)
son çıkan ttnet reklamında oynayan, tv üstüne çıkıp espri yapmaya çalışan adaşım. yakışmadı...
bi de bağırmasa süper olacak adam. bir heyecan, bir yüksek ses, yürek kaldırmıyor hacı. müziğine diyecek yok tabi.
(bkz: k)
bas gitar virtüözü... eh, hatta perdesiz bas gitar virtüözü...

yapma be arkadaşım!

yani biraz haklı görmek de istiyorum seni ama, hele şu ülkede doğru düzgün müzik yapan, bilhassa ehil olarak enstrümanistlik yapan adamların azlığından beraber dem vuralım istiyorum da, bu bildiğin abdurrahman çelebi hikayesi ki, alasından hem de... standartlardan ödün verirsek, kim tutar bu çıtayı olması gerektiği yerde, ayrıcana sorarım!

"mi acaba?"(ne komik adam ayrıca)

sonuç olarak, bu zat'a virtüöz lafını kullanırsam bir gürol ağırbaş için de ne diyeceğimi bana mesaj atıver, bir zahmet, boşuna yorma beni...
başlığı okuyana kadar "inşallah ölmemiştir kırık!" diye içimden geçirdiğim, hakkında bu kadar entry girilince öldü sanılan kişi durumuna düşen yetenek insanıdır.
daha çok müzik, canlı ve doğaçlama müzik, sadece bas gitar çalarak ve muhteşem tenor ses rengiyle hep müzik yapması lazım gelen memleketimin kıymetli sanatçısı. süper müzisyen ve iyi oyuncu.
çıkardığı seslerin anlamsızlığında bile büyük anlamlar barındıran muhteşem* insan.
10 parmağında 10 marifet deyiminin, ete kemiğe bürünmesi.
yaptığı doğaçlamalar ile kendine hayran bırakan, coşturan sanatçı.
levent çarşıda elinde bond çantasıyla birden önüme fırlayarak ödümü patlatan muazzam sanatçı. göz göze geldiğimizde tebessümle iyi günler dilemiştir.
jack nicholson yaşlandığı, heath ledger da rahmetlik olduğu için yeni batman'de jokeri oynayacakmış. makyajsız.
mükemmel bir bass gitaristtir herşeyden önce... (bkz: ele güne karşı)
hiperaktif adamdır, yapmacık bulmuyorum şahsen. belli ki dizginleyemediği bir enerjisi var. malum müzikten de pek uzak kaldı. o yüzden televizyonlarda ve filmlerde boy göstermesi doğaldır. bu tavrıyla tekrar müziğe dönse, bir şeyler üretse iyi olurdu aslında.
sahnede müzik yaparken uçan adamdır.
oyunculuğu ile yardıran güzide sanatçıdır.
güncel Önemli Başlıklar