bugün

Bugün özkan abimizi kaybettik, çok sevdiğim bir sanatçı idi kendisi, yakışmadı be abim bu gidişin sana.
(bkz: özkan uğur)
sayılı yıldızlar bir bir aramızdan kayıyor. artık onu da ben sevmiyorum diyen bir kişi bile yoktur sanırım. toprağı bol olsun müthiş yetenek...
Lenfoma yani left kanseri yüzünden kaybettik özkan uğur abimizi, allahtan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyorum.
Eski efsaneler, sayılı yıldızlar aramızdan bir bir kayıyor. Özkan Uğur, sevdiğimiz bir sanatçıydı. Özkan Uğur'a Tengri rahmet eylesin, Özkan Uğur'un kutlu tini şad, mekanı uçmağ olsun.
Anaaa çok üzüldüm. Mekanı cennet olsun.
Türkiye için kendisi büyük bir değerdi oyuncu olmamasına rağmen özellikle, cem yılmaz filmlerinin unutulmaz karekterlerine can vermişti, kanser illeti erken ayırdı, dünyadan özkan abimizi.
Çok üzüldüm. Çok severdim kendisini. Cem yılmaz’la birlikte filmlerini izlerken çok gülerdik. Şimdi onun sahnelerinde biraz buruk olacağız. Gora, arog, yahşi batı vs. Mfö’de de dinlerdik tabi. Eski yıldızlar maalesef birer birer ayrılıyor aramızdan. Toprağı bol olsun.
10 küsür yıldır kanserdi. Mföden ilk kayıp.
Efsaneler bir bir eksiliyor aramızdan. Toprağı bol olsun, nur içinde yatsın efendim.
E hani iyiydi?? Salmışlardı falan..
demek ki, bilmiş ve saklamışlar.
Allah kahretmesin ya…
Çok üzüldüm, allah rahmet eylesin..
Bugün aldığım beni cidden üzen bir gelişme oldu bu haber, yıllarca galiba left kanseri ile mücadele ediyormuş, bu sefer yenik düştü, Allah gani gani rahmet eylesin, ülkecek kendisini çok seviyoruz.
Ellezine iza esabethum musibetun, kalu inna lillahi ve inna ileyhi raciun.

Onlar, bir musibetle karşılaştıkları zaman, "Bizler, Allah için varız ve muhakkak O'na döneceğiz." derler.

Bakara Suresi 156.
Çok üzüldüm , filmleri, müzikleri ve karakteriyle harika bir insan daha aramızdan ayrıldı başımız sağolsun.
Ölüm haberi üzen bir sanatçıyı daha yitirdik. Keşke hayatına 3 5 film daha sığdırabilseydi.

Kutlu tini şad mekanı uçmağ olsun olsun...
Karakomik filmlerde iyi oynamıştı aslında üzüldüm.

Sonraki filmlerde göremeyecek olmamız üzücü.
Göz arayacak.
ulan ilk önce başlık trol sandım meğer haber doğruymuş. hani bazı insanlar vardır ya hiç ölmeyeceklermiş gibi sen ölürsün ama yine de onlar ölmezmiş gibi sıcak samimi hissettirir o kadar ki onun için ölümü düşünmezsin. işte o da öyle hissettiren sanatçılardan biriydi.
Cem yılmaz' ın filmlerini zafer algöz ile muhteşem oyunculuk performansı ile kalitesini bariz artıran bir sanatçıydı, öyle ehliye süslüyede bulaşmayan, kendi halinde bir adamdı, ölmesine cidden üzüldüm.
Allah rahmet eylesin. O ses türkiye'de; güzel hatunlara iltimas geçen, butona kafasına göre basan mazhar'a bir sezon boyu ondan başkası sabretmezdi. Güzel adamdı.
Herşey gibi çabuk unutulacak mfö üyesi ve çok başarılı olan müzisyen ve oyuncu idi, iyi bir insan olduğunu düşündüğüm, kimseye bir zararı olmayan bir adamdı, Herşey gibi zamanla unutulacaktır maalesef.
Ama kopuktu zincir ne yaptım ne ettim olduramadim... Allah rahmet eylesin.. bir yıldız daha kaydı.
Yarrrraaa beni.
Üzmüştür Allah rahmet eylesin. Güllerin içinden gel be Garavel usta.
Mazhar Alanson birkaç gün boyunca Özkan Uğur’a gösterilen sevgiyi ve saygıyı görecek. Ölmeden öldüğü zaman kendisine gösterilmeyecek sevgiye ve saygıya tanık olacak. Hayatındaki en değerli dersi, en iyi arkadaşının ölümüyle almış olacak. Umarım bazı gerçeklerle yüzleşir.