bugün

kayıt olurken çok ama çok dikkat edilmesi gereken yurtlardır. ne olursa olsun senet imzalamamak gerekmektedir. fiyat peşin verilse de taksit yapılsa da. daha sonra öğrencileri senetlerle tehdit edebiliyorlar. sadece özel yurt için değil aslında ne olursa olsun imza atarken 2 kere düşünün, mutlaka okuyun, sorun öyle imza atın.
kaç yıllık sözlükte sadece 2 entry girilerek sözlüğün ne kadar fakir dolu olduğunu gösteren yurtlardır efendim. hayır özel yurt diye birşey olduğundan haberi olmayan var... pis fakirler sizi... ama oylar tayyibe yol yaptı çünkü tayyibe... ikinci tayyibe de taşak geçmekteyim.
birinci sınıfta kaldığım, ve yurdun bütün yangın tüplerini boşalttığım için son ay atılıp depozitomu geri alamadığım yurt türüdür.
Kyk ve cemaat yurtlarina gore yemekleri odalari vs daha temiz ve yasanilabilir olsada evi aratir.
bu yıl mecburi olarak kalacağım yurt.
genellikle paragöz insanlar yönetir özellikle senetle anlaşma yapmayın böyle yerlere sonra çok uğraştırırlar.
Ögrenci için lüksün diger adıdır.
Öğrenci için lüks filan değildir. Öğrenci için en lüksü eşyalı ultra lüks apart dairelerdir.
Yıllardır içinde bulunduğum oluşum. Ne kadar kızsak da zaman zaman büyük rahatlıkları vardır.
Insanin parasıyla rezil olduğu kurumdur.
Paramla rezil oldum denilesidir. Sevilmez tiksinilir.
ücretleri ne kadar merak ettiğim yurtlardır. özellikle 2 kişilik odalarının ücretini merak etmekteyim.

tecrübeli yazarların bilgilendireceğinden şüphem yoktur.
parası olana güzel denilen yurtlar. devlet yurtlarıyla karşılaştırılınca imkanları çok daha iyi. ama pahalı. devlet yurtları da bitik. okulun yurtlarına giremezsem ben de ne yapacağım bilmiyorum. çömez arkadaşınıza bir yardım ederseniz sevinirim.
Bazı sağlık problemlerinden dolayı evden özel yurda geçeceğim. Tınaztepe kampüsü çevresindeki yurtlar hakkında bilgisi-tecrübesi olanları özel mesaja davet ediyorum.
(img:#1736048)