bugün

bunun futbolcu olduğu dünyada nagatomo peygamber olur.
Nasıl bu kadar beceriksiz olabildiğine şaşırdığım top tepicilerden. Bunlar nasıl topçu oluyor ya sahiden bu kadar kolay mı?
satranç oynarken bir piyon taşı eksik olsa bu sığırı gene boş olan piyonun yerine koymam o kadar kötü ya.
bu sığırı keşfeden scout ekibi dünyanın en kolay parasını kazanıyor.
bu tiple futbolcu olması bile mantıksızken adam gs'de oynuyor.

göt-göbek yerinde maşallah.
Linnes'i neden çıkarttı anlamıyorum, tamam çok iyi oynamadı ama ömer daha mı iyi oynuyor.
Yine linç yine sabırsız Galatasaray taraftarı. Bir adamı da beğenin be. Hem adam galatasaray’ ı seviyor, yakışmıyor.
Kötü futbolcu değildir.
kötü dutbolcu değildir, çünkü kötü futbolcu olmak için önce futbolcu olmak gerekir.

sırf benden daha planlı ve programlı spor yapıyor diye bir adama futbolcu diyemem.

bugün halı saha maçına koysan sırıtacak adamlarla şampiyonlar ligi mücadelesi veriyoruz.

bu adamları bu takıma kim aldıysa bu işleri artık ince ince bırakması lazım, bu kişi terim olsa bile.

kimse galatsaray’dan üstün değil, terim bile.
dünyanın en iyi sol beki olmak istiyorum diye açıklama yapmış 27 yaşındaki küçük ömer. sen ilk önce bi yürüyebilen bir insan ol gerisine senin adına biz karar veririz. tarık çamdal daha yararlı en azından oynamıyor be.

30.3.20 edit:
Her ne kadar şu sıralar salgından dolayı top oynanmasa da bu sezon için lafımı geri aldım Ömercim güzel kardeşim. Sezonun asist lideri olacağını bilsem yazar mıydım öyle şeyler?
Omar bairam.
bütün dünya buna inansa bir inansa ömer bayram olsa...

tam marşlık.
Yeni kanserimiz. Neyse ki çok düşük ücrete oynuyor, zararı az.

Şu adam sktret keçiörengücüspor’u fenerbahçespor 11’inde bile kendine yer bulamaz. Acilen bundan kurtulmamız lazım. Nagatomo’nun yedeği ama o bile fazla.
5 saniyede 2 kere penaltı yaptıran kazma.
ilk yaptığı penaltıyı hakem avantaja bıraktı. bizimki durur mu? yapıştırdı ikinci penaltıyı. seni bu takıma kim aldı aq?
bir az kilo vermesi, yemesine içmesine dikkat etmesi arada koşu falan yapması gereken futbolcu.
zamanında hasan ali'den iyi değildir diye realiteyi ortaya koyduğumuzda galatasaraylılar tarafından linç edilmiştik.

hatta tartışmayı entrylerde uzatıp da burayı forum kıvamına getirmemek adına özel mesajlarda tartışmalarıma devam etmiştim bir kısım gaaasaraylılarla. kendilerine tecrübeden de bahsetsem, enerjiden de bahsetsem yemedi, hiç bir şekilde kabul etmediler. hatta milli takımın galip geldiği maçta oynayan ömer'in istatistikleri ile, kaybettiği maçta forma giyen hasan ali'nin istatistiksel kıyasını da koydum ortaya, aha bakın inceleyin dedim oralı bile olmadı gaasaraylılar.

şimdi noldu? hasan ali mbappe'yi bezdirince mi kıymete bindi? senelerdir adam istikrarıyla zaten bunu gösteriyordu, şimdi anlıyor musunuz kimin objektif olduğunu sevgili gaasaraylılar?

bildiğin göbekli futbolcu mu olur lan?

aha işte, gaasaraylıların ömerden kötü dedikleri hasansio mbappe'yi hayata küstürüyor, bu ömer ancak 433 igram hesabına yorum yapabiliyor, o göbek ve yetenekle zaten ancak onu yapabilirdi.

görsel

galatasaray aldı diye milli yapılmış boş topçu. büyük takım oyuncusu değil. demiştim, diyorum, demeye devam edeceğim.
Olm adam sol bek hariç her yerde iyi oynuyo.
Kim sol bek yaptı lan bunu?
şaka maka adam orta sahada daha iyi oynuyor.
deli dana gibi koşmaktan başka bir vasfı olmayan top tepici. oynayabileceği tek takımda oynuyor.
terim adamı orta saha oynatıp yeni oyuncu kazandım diye övünüyordu.
bugün sol beke aldı tekrar ömer bayram'ı maçı verdi.

tudor yapsaydı bunu üstünde tepiniyolardı şimdi adamın.
füze attı aq.
Hayaller falcao gerçekler Ömer. Evet.
Bayram değil seyran değil Güzel gol attı ama.
sahanın en iyisi kral. saido mane ile arasında fark göremiyorum.
Hiç Bi sikim yapmadı tüm takım top bile oynayamıyor akşam akşam yedi sülalelerine sövmeyim.