bugün

Hahahahahahahahahayır diyen kızdır. Candır, kandır, aferin onadır.
görsel
bende güldüm buna. eğer denk gelsem banada yapılsa bende gülerdim.
Senin bi kankan vardı hani şu taş gibi olan,madem reddediyosun bari onu ayarla bana diyerek götü bi nebze indirilebilir.
basittir, egoisttir, terbiye eksiğidir, şeref yoksunudur.
sizin için ise mükemmel bir durumdur, hiç travma filan yaşamayın, karaktersiz bir kadına aylarınızı belki yıllarınızı harcamamış olursunuz.
hahahasiktir.
eğitimsizdir.
- daha fazla görüşelim, şey yani anla be, seviyorum kızım
+ kikikikikikiki
- ne gülüyon komik mi ??
+ seviyorsan git konuş bence kikikikiki
- (hayy amk esprisizi) çıkıyoz mu ne dedin?
+ hayır tabikide slk ahahaha

Bir daha bırak bir kızla, evden çıkamayacak kadar moral bozan kızdır.
- BENiMLE ÇIKAR MISIN?
+ MUHAHAHAHAHAHAAAAAAAAYIR.
kendini barbara palvin, gigi hadid yada kate upton sanan, bacakları yarım ağdalı, makyajsız hali bi poka benzemeyen dötü kalkık kızdır. açık ve net. alıcısı çok ya tabi geçer dalgayı.
kendini barbara palvin, gigi hadid yada kate upton sanan, bacakları yarım ağdalı, makyajsız hali bi poka benzemeyen dötü kalkık kızdır. açık ve net. alıcısı çok ya tabi geçer dalgayı.
Bu yanlış aynı olay benim başımdanda geçmişti ama kim olursak olalım kimseyi üzmemek kimseyi aşağlamamakdır önemli olan Allah(c. c)kullarının birbirlerine zulm etmelerini sevmez birbirimize saygımızı her zaman korumalıyız.
Gün gelir biri de onu aynı şekilde reddeder.
Aglayarak hayir demesinden daha iyi. Ben buna mi kaldim diye aglayabilir.
görsel

onu yapabilecek türde bir kız ile zaten muhabbetim olmaz. eğer ki bir gün başıma gelirse sikimle kafasına vura vura vura vura kafasını gözünü dağıtırım.
böyle reddetsin beraber güleriz aq.

yeter ki kasılmasın, yarak kürek edebiyatı yapmasın.
Başını iki yana salla cihk de ama olmaz deme
Seninde birşey yok de ama olmaz deme
Hedeflerim var ben bilmem öyle şeyler de ama olmaz deme
çok zeki sin ama biraz şişmansın de ama olmaz deme
Hakkinda Hayırlısı olsun de ama olmaz deme
Edebiyatın bütün olumsuzluk belirten kelimelerini kullan bin dereden su getir ne yaparsan yap ama büyük konuşma olmaz deme olmayan yok...
karşısında ki insana saygısızlık yaptığı için, teklif eden erkeğin aslında nasıl birinden kurtulduğunu görmesi üzerine kahkaha atması gereken olaydır. erkeklerinde duyguları ve kalbi var unutmamak gerekir.
Şaka sanmıştır. çaktırmamalı.
Kahkaha ile küfür etmesinden iyidir

Hahahhasi neyse niyetliyim.
heheh sana bakacağımı mı sandın ay yerim heheh.

itici kızdır lan.
Gülmeyi bilen Sempatik kızdır.
Valla ne yalan söyleyeyim, bugüne kadar hiç bir kıza/kadına çıkma teklif etmedim. O yüzden hiç biri kahkaha atarak hayır demedi, Çıkma teklifleri hep bana karşı taraftan geldi ve komik olan bana çıkma teklif eden birçok kıza ben hayır dedim.

Çok keyif verici.

Erkeklere tavsiyem; öküz olmayın, adam olun. Kızlar sizin peşinizde olsun. Aklınızı kullanır ve biraz da adam olursanız en zengin kızı bile kaparsınız.

Bu tavsiyeyi veren kişi olarak ben bir dönem neşe erberk sahibi olduğu erberk ajansının mankenlerinden 1-2 si ile çıkmıştım. Sene olarak 1999-2002 yılları.

Siz kızların peşinde onları ayartacağım diye şebek olduğunuz sürece kızların alayı sizinle kahkaha atarak alay eder.
Arkanızdan sizin için "eşcinsel o " yorumları yapılmadığından emin olma zamanının geldiğini gösterir.

Homofobik olduğumdan yazmıyorum eğer eşcinsel degilseniz bu tip bir yanlış anlaşılma sizin partner bulamamanıza ve yalnızlık çekmenize neden olur.
amk egolusu sana mı diyorum diyip kahkahalarla kızın yanından ayrılarak beyninin yanmasına sebep olabilirsiniz.