bugün

3 zenci tarafından tecavüze uğrayasıca kızdır.
Haddini bil sen kimsin ki beni kendine yakıştırıyorsun demektedir.
Bir gece ansızın bayıltıp hunharca tecavüz edilmeli ardından kafasına kürekle vurulup öldürülmeli ve ayaklarına beton döküp karadeniz e atılmalıdır.
Bir de kızlar kendilerini güldüren erkeklere bayılır derler, yalan amk.
Orospuluk ve egoistlik damarlarına işlemiştir.
Maktul kızdır. Türkiye de yaşıyorsa adamın kafasına sıkarlar.
"nerden anladın şaka yaptığımı, doğru söyle kim söyledi, ya da kendi kendine mi anladın şu tipinle sana asla teklif etmeyeceğimi."

denildikten sonra topuk topuk topuk.
Belki de kekemedir o yüzden hahahahahayır demiştir. hemen bir kötü tarafından bakın olaya.

(bkz: züğürt tesellisi)
adam gibi adamdır delikanlı kızdır gülerek bu durumun acı hisselerini karşısındaki kişiden almayı hedefler üzüntüyü bir parçada olsa sırtlar hepimiz böyle kızlara denk geliriz umarım bir gün.
Havuza gidip yüzelim mi vs demişseniz , burada iç ses :" beni çıplak görmek için biraz daha beklemen gerekecek ." Olabilir.
hahahahahahahahayır şeklinde diyen kızdır.
Kalp kirar. Ahahahaha sen, ben cikmak sevgili aahahhaha ayir. Kiz trakyali tabi.
onun ben amına beton dökeyim.

çok ayıp ediyorlar, aynısını erkek yapsa o kız yarrağa tövbe eder.
fazla türk dizisi izliyorsunuz galiba.
Şımarık , gaddar bir kızdır ... Tam gülerken ağzının üstüne kürekle vurulması gerekendir ...
amk egolusu sana mı diyorum diyip kahkahalarla kızın yanından ayrılarak beyninin yanmasına sebep olabilirsiniz.
Arkanızdan sizin için "eşcinsel o " yorumları yapılmadığından emin olma zamanının geldiğini gösterir.

Homofobik olduğumdan yazmıyorum eğer eşcinsel degilseniz bu tip bir yanlış anlaşılma sizin partner bulamamanıza ve yalnızlık çekmenize neden olur.
Valla ne yalan söyleyeyim, bugüne kadar hiç bir kıza/kadına çıkma teklif etmedim. O yüzden hiç biri kahkaha atarak hayır demedi, Çıkma teklifleri hep bana karşı taraftan geldi ve komik olan bana çıkma teklif eden birçok kıza ben hayır dedim.

Çok keyif verici.

Erkeklere tavsiyem; öküz olmayın, adam olun. Kızlar sizin peşinizde olsun. Aklınızı kullanır ve biraz da adam olursanız en zengin kızı bile kaparsınız.

Bu tavsiyeyi veren kişi olarak ben bir dönem neşe erberk sahibi olduğu erberk ajansının mankenlerinden 1-2 si ile çıkmıştım. Sene olarak 1999-2002 yılları.

Siz kızların peşinde onları ayartacağım diye şebek olduğunuz sürece kızların alayı sizinle kahkaha atarak alay eder.
Gülmeyi bilen Sempatik kızdır.
heheh sana bakacağımı mı sandın ay yerim heheh.

itici kızdır lan.
Kahkaha ile küfür etmesinden iyidir

Hahahhasi neyse niyetliyim.
Şaka sanmıştır. çaktırmamalı.
karşısında ki insana saygısızlık yaptığı için, teklif eden erkeğin aslında nasıl birinden kurtulduğunu görmesi üzerine kahkaha atması gereken olaydır. erkeklerinde duyguları ve kalbi var unutmamak gerekir.
Başını iki yana salla cihk de ama olmaz deme
Seninde birşey yok de ama olmaz deme
Hedeflerim var ben bilmem öyle şeyler de ama olmaz deme
çok zeki sin ama biraz şişmansın de ama olmaz deme
Hakkinda Hayırlısı olsun de ama olmaz deme
Edebiyatın bütün olumsuzluk belirten kelimelerini kullan bin dereden su getir ne yaparsan yap ama büyük konuşma olmaz deme olmayan yok...
böyle reddetsin beraber güleriz aq.

yeter ki kasılmasın, yarak kürek edebiyatı yapmasın.