bugün

Köylülüğün olmazsa olmaz itemlerindendir.

Edit: eksi rüzgarıyla, Köy ve çemen havası buraya kdr geldi tşk.
rivayete göre unutkanlığa sebep olan durum.
görsel
Benim başımı ağrıtır genellikle. Bu arada Hep aklıma bu köpek geliyor çorap ile ilgili bir şey duysam.*
Bu başlığı açanın alnını öpeceğim. Çorapla uyuyan insan üşüyen insandır. Yaz, kış demeden yatar. Şahsen ben ufacık çorap bile olsa ayağımı doldursun diye giyerim buz gibi oluyorlar. Kansızlık var ne yapalım ölelim mi illa? Mutluyuz bu durumdan. :love:
Çorapla uyunur mu ya, sıkıntı basar beni
Yeri geliyo el kadar don ağır geliyor
kışın çok soğuksa kabul edilebilir de yazın bu sıcağında da çorapla uyumazsın be kardeşim.
çok soğuktur, üşütmüşsündür hadi anlarım. Onun dışında pek oluru yok.
Önceden uyurdum öyle bende. Daha sonrasında çorapla uyumak aptallaştırıyor diye bir şeyler duydum. Bir daha da çorapla uyumadım:)
unutkanlık yapar uyumayın.
çıkarsan ne olur çıkarmasan ne olur mantıkıdır.
hayatım boyunca yapmadığım, yapmayacağım, yapanı da anlamayacağım bir şey. siz nasıl çorapla yatıyorsunuz ya, deli misiniz?
Kansızlık belasına düşmüştür. Bunun için asla yere basmadığım yatak çoraplarım vardır.
Peluş peluş giyerim kışın.
Zaruriyettir.
uyunmaz.
yaz kis farketmez asla corapla yatmam.
başağrılarımın çok yoğun seyrettiği soğuk aylarda göze aldığım bir atraksiyon.
Her an üşür mü ayak dediğin? Evet üşüyor. Çorap aşığı biri olarak ayrıca çorap çekmecem var delice rengarenk.
bakteri banyosu yapmaktır.
yazın asla kışın hep.
Ölsem asla! Olağanüstü haller hariç tabii.
unutkanlık yapar diye duymuştum.
eğer isteği dışında oluyor yani uyuya kalıyorsa küçük kardeşi olmayandır. küçük kardeşime görev verdim eğer ben ayağımda çoraplarla uyuya kalırsam çıkar diye çok da işe yarıyor. tavsiye ederim lul.
Kışın bile yapamadığım eylem. Giysem bile çıkar gider ayağımdan.
Lisedeyken okuldan gelince ceketi çıkarıp, gömlek pantolon kravatlı yattığım oluyordu, çorap ne ki, ama simdi olmuyor, rahat ve ince giyinmem lazım, ozaman nasil yatiomusum
bazı kişiler için, aşırı sinir edici bir durumdur. birisi de benimdir.
yatak huzur ve gevşeklik* yeridir, çorap giyeceksen yatağın, yatak olmasının ne anlamı kalıyor.
sanırım sadece 4-5 defa hasta olduğum yatmıştım, o kadar. asla çorapla yatılmaz, ama yatana saygım vardır.
Soğuk kış akşamları çorapsız uyumuşsam sabah boğazım ağrıyarak kalkıyorum.

Onlarca kez denendi ve aynı sonuç alındı.