bugün

Mantara sebebiyet vermektir.
Usuyorsaniz o kombiyi yakacaksiniz o zaman arkadas. Fakirliligin anlami yok.
bunu yapan kızda seksapel namına her şey, sadece kamusal alanda ve gösterişten ibrettir..
Nenem çorapla yatarsan unutkanlık yapar, derdi. Yine de siz bilirsiniz..
(bkz: çuraplaını çkara)
külotluysa olabilir.
büyüklerin yapılmaması konusunda uyardığı, sebebini de '' yapmazsan kabus görürsün '' diye gösterdiği davranış biçimi.
Nasıl yatiyorsunuz çorapla ya, ben eve girdiğimde ayakkabıdan önce çıkartırım çorabı. Hayatta evde çorap giyemem, kapalı terlik bile giyemem hatta. Ayaklar açık olacak abi.
Günah değil di mi arkadaşlar.
Ayağım üşüyo da biraz..
benim yazın bile yaptığımdır. bunu yapmazsam hasta oluyorum.
Çorapla uyuyanlara ıyy diyenler bu yıl faturaları görünce sizde bize dönüşeceksiniz.
Kışın Çoğunlukla yaptığımdır. En çok üşüyen yerim ayaklarımdır. Kışın bir türlü ısıtamam.
Yazın çorapla uyuyabilmem için buzdolabının içinde falan uyumam lazım.
Hayret kere hayret ettiğim durumdur.

Kışın bile uzun kolluyla uyuyamıyorum değil ki çorapla uyumak....

Kuramadığım cümlenin halinden belli oluyordur şaşkınlığım.
Bu soğuklarda çoğu insanın yaptığı uyuma şeklidir.
Gece 3'ten sonra ayak baş parmaklarımla çoraplarımı yorgan altından çıkartıyorum.
Ek olarak kafamda bere ile yatıyorum. Bereyi Kulaklarım dışarıda kalacak şekilde takıyorum. swh.
Gereksiz bir eylemdir. Açıkçası çorapla uyuyanlara şaşıyorum ve zararlıymış da bu eylem.. Uyurken, insan rahatlık ister. Hayatta rahat edemem böyle aq.
yapılmaması gereken bir durumdur. zaten yanlışlıkla uyusanız bile sizi rahatsız eder ve uyanırsınız.
Isparta Gülcihan erkek yurdunda kalorifer yanmadığı için yaptığın eylem sene 97.
çok sakıncalıdır.

ateşiniz çıkar.

ayrıca kan dolaşımı üzerinde olumsuz tesirleri olduğunu söylememe gerek yok bence.

lütfen yapmayın.
Çorabı bırak daha fazla uyumak için okul üniforması ile yatardim.
alzheimer sebebi olan alışkanlık.
Hoşlanmam, rahatsız olurum.
gece çişe kalkmamak için şart. yatak falan soğuksa yani .
Uzaylılar yapabilir sadece bunu.
Çorap cinleri bunu beğendi.
otelde kaldığımda mutlaka yaptığım eylemdir.