bugün

marka veremeyeceğim ama gerçekten kucakta yada dizüstünde hiç kullanışlı olmayan ürünler var piyasada.
yahu ben anlamıyorum. neyi anlamıyorum şunu anlamıyorum; ısınmayan markalar var dimi. al bitanesinin kasasını aç arkadaş.
aynı prensipten yararlan değil mi. laptop soğutucu da etkisiz kalabiliyor yani bazı zaman, öyle bişey.
odayı bile ısıtacak kadar ısı yayıyorsa çekilecek cinsten değildir.
elimde olan bir tip laptop. çok sıkıntılı günler geçiriyoruz beraber. insanın sevgilisi yokken kışın soğukta çok iyi gidiyor ama yazın havaların 25 30 dereceyi bulmasıyla beraber çekilmez bir hal alıyor. bilgisayarla hiç bir işlem yapmadan bios ekranında beklerken havanın sıcaklığından dolayı bilgisayar kendini soğutamıyor. daha ne yapayım.
hayattan soğutan laptoptur. zaten hava sıcakken bir de onun sıcaklığı eklenir ve dayanılmaz hal alır.
bu sıcak günlerde "huuuf huuuf" şeklinde üzerine üflenerek soğutulamayan laptoptur.
eskiden kullanılan tel nihale ler ile sorunu çözülebilir yerden yükselince pek ısınmıyor fan havalanıyor. dayımların vardı öyle bir çözüm buldum.
markası yüksek bir ihtimal hp'dir.
soğutucu kullanılması gereken laptop tır. şahsen bende var. yeni aldım. 40 tl.
elektrikli ocak kıvamına gelmiş laptop.
bol bulunur. ısınır birde üzerine kapanır çat diye
(bkz: bu kışta amd ile ısındık)
gevur amcığı gibi yanar. (bkz: afedersin müdürüm)
alüminyumdan yapılmış, devir değerleri güzel olan bir soğutucu ile aşılabilecek bir sorundur. Plastik ve türevlerinden yapılmış soğutuculardan uzak durmak gerek. dimyata pirince giderken, evdeki bulgurdan olmamak gerek.
fanının pislikle tozla tıkanmış olması olasılığı fazla olan laptoptur.elektrik süpürgesi fanına doğru tutulup tozlar alınır,laptop rahatlatılır.bu işe yaramazsa son çare açılır.
her gün küfürleştiğim hp bilgisayarımdır tabiki.
dandik ekran kartlarıyla ağır oyunlara yüklenilirse ısınma dahada artacaktır.
En fazla 2 yıl kullanıldıktan sonra her laptop ısınma sorunu yaratacaktır zaten. Daha önce başlarsa sıkıntı vardır, ya aletin sikko olduğunu kabullenmek gerekir ya da fan bi gözden geçirilmelidir.
ağzına tüküreceğim laptoptur. benim laptopumdur. özellikle acer marka laptopların genel sorunudur. benimki fazla ısınmadan sonra sistemi kapıyor, arkadaşımın laptopunda ise ısınma sonucunda touch pad ve klavye çalışmıyor. yavrum acerim niye böyle şeyler yapıyorsun, bak çok üzülüyorum! acer extensa 5635g modelinin 1 seneden sonra normal durumu bu, kabullenmeliyim.
ısınan tuşlarına her dokunuşunda "bi sttir git sahip" dediğini duyar gibi olursun.
tehlikelidir.
soğutucusu ısıtıcı olmuştur.
yaz sıcağında hiç çekilmeyen, laptoptan uzağa kaçılmasına neden olan durumdur.
kapanmadığı sürece sorun çıkartmayan kış aylarında yalnığımızı paylaşıp içimizi ısıtan nadide yaşama sebebimizdir.
bu anormal sıcaklarda normal davranan laptoptur. altına soğutucu alıp kullanmak lazımdır.
allahsızlar suratımdan şıp şıp ter damlıyor şu anda.

odayı ısıtıyor bildiğin.

oyun falan açınca da tost yapıyoruz ailecek, ekranı indirip.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar