bugün

entry'ler (71)

yemin ediyorum bu modlar orospu çocugu

5 dakikaya sikerler pardon silerler başlığı. eğlenmek yasak amk sözlüğünde. gülmeyeceksin! asla küfür etmeyeceksin! (bkz: başlığımı silen annesiz mod)

yıldız olma fırsatını tepen futbolcular

(bkz: marko marin)

halkta para yokken avm kasalarında oluşan kuyruk

demek ki halkta para var dedirten olaydır.

çok ısınan laptop

soğutucu kullanılması gereken laptop tır. şahsen bende var. yeni aldım. 40 tl.

cinsel çağrışım yapmayan kızlar

fiziksel yönden hiç bir gideri olmayan kızlardır.

uludağ sözlük farkı

inci kadar taşşaklı olmaması.

gam2e

(#15819944) neyin peşindedir bilinmez fakat bi gideri vardır herhalde.

bugün ne yapmak lazım

havanın fazlasıyla sıcak olduğu bu günde yapılacak en güzel şeylerden biri hatunları toplayıp bahçendeki havuzda parti vermek falan olabilir. Eğer havuzunuz yoksa yine hatunları alıp bahçede hortumla ıslatma girişiminde bulunarak güzel bir serinleme fantezisi yaratabilirsiniz. Bahçenizde yoksa duşa girin. o da olmaz diyorsanız kendinizi kaldırımdan aşağıya yumuşak bir şekilde bırakın. rüzgar olur serinlersiniz.

9 mart 2017 istanbul depremi

hatta saat tam 00:03 te gerçekleşecek olan depremdir. büyük hissediyorum. ingilizlerin amk.

altın kelebek te ebru şancı nın giydiği elbise

elbiseyle de olsa dikkat çekmeyi başarmıştır. sonuçta şu an kendisinden bahsediyoruz.

atatürk ün hiç bilgisayar kullanmaması

Yazarların beynini yemeye başladığı anlardan birisidir. Eşşeğin amında su kaçıcak yer kalmadı.

mangalda brokoli pişirmek

vejeteryanlıkta gelinen son noktadır. sanki etin içindeki (bkz: yarrak afedersin)

uludağ sözlük

eğlence bakımından seviyenin yerlerde olduğu sözlüktür.

orgazmla başlayan başlığa romantik şeyler yazmak

hepiniz çok romantiksiniz sevgili yazar dostlarım. mesela '' sevdiğinin kokusu '' diyen arkadaş orgazm anında da kokuya kitleniyordur herhalde.

insan yakmak

canilikten başka bir şey değildir.

boşnak kızları

olması gerektiğinden çok daha güzel olan kızlardır. karşı konulması mümkün değildir.

sözlükte her gece

sürekli olarak yapılan sosyal aktivitedir.

sivrisinek

yaz gecelerimin içine eden yaratık.

bluebird

birçok ülkede birçok tarzda çekilmiş filmlerin ortak ismidir. aslında mavi kuştur. dişi bir muhabbet kuşu olabilir mesela.

kim kardashian

kalçadan ibaret olan taş gibi hatundur.