bugün

entry'ler (23)

dış görünüşe önem vermem diyen kız

cüzdan kalınlığına önem veren kız profilidir.

uludağ sözlük bartın zirvesi

hadi canım dedirten bir zirve ne arar yazar bartın da hemde 5-6 tane.

gözlüğü gözüne takan insan

götü yerine gözüne takabilmeyi akıl etmiş zeka seviyesi yüksek insandır..

beş tl ile yapılabilecek çılgınlıklar

anca tuvalete gidersin hemde ortalama 1 tl olan umumi tuvaletleri düşünürsek ekonomiye can verirsin hemde 5 sefer ..

gay olup oruç tutan şahıs

aslı gey değil gay olan şahsiyettir.allah-kul ilişkisine karışılmaması gereken kullardandır kendisi.

bartın üniversitesi

okulda öğrenciden bol ineklerin(zeki öğrenci anlamında değil bildiğin inek işte) dolaştığı yerdir.benim burada ne işim var sorusunu kendinize sıkça sormaya vaktinizin olacağı lisemsi üniversitedir.

sözlük yazarlarının tavsiye ettiği tatil yerleri

kabak koyu sakin sessiz eşşiz..

hizb ut tahrir

117 yıl cazası olan bir yasa ile bir anda sebest bırakılan şeriatimsi varlıklar.

evde bir şey unutulunca eve ayakkabıyla girmek

çok serin bir haldir anlıkta olsa sosyetik insansı vari evde dolaşmayı sağlar annenin terliği atması ile son bulur.

sevgiliyle sigara arasındaki benzerlik

sabah kalkarsın bi sigara yakarsın keyfin yerine gelir.
yemek yersin üzerine bi sigara yakarsın keyfin yerine gelir.
sevgilini ararsın kavga edersin keyfin kaçar.. kanser olursun sinirden sigaradan sanırlar..tek benzer yanı vardır ikisi de terk eder.

sizce sizi neden işe almalıyız

- sizce sizi neden ise almaliyiz?
+ tembelliği yüzünden bağırılıp çağırılacak yeri geldiğinde birşeylere kızıp KOVULDUN diye bağırılacak insan evladı da lazım olur değil mi size hani filmlerde ve dizilerde oluyor ya ondan işte. sizin amerikan vari görünmenizi sağlamak amacım yani.
- hönk??

sözlük yazarlarının hayalleri

küçük yaştan itibaren marjinal hayaller peşinde koşmam saçma salak bir insan profiline sahip olduğumun kanıtıydı aslındaa.. herkes doktor olmak isterken ben büyünce gece bekçisi olmak istediğimi söylediğim o günden sonra ilk okul öğretmenimde benden vazgeçmişti.. sonrasında anneme benim hayalim kocamannn bir lunapark sahibi olup atlı karıncalar ile dünyayı fetheticemm dediğimde annemde vazgeçti benden babamı hiç anlatmıyorum zaten benim en son hayalimin bes parasız dünyayı dolaşmak olduğunu duyunca üniversiteyi bırakıp otostopçu olacağımı düşünd adam kalp krizi geçiriyordu.. sevgili eski sevgilimde benden bi halt olmayacağını anladığı gün zaten terk etmişti beni canına rahmet.. şimdilerdeki hayalim ise insan olmayı denemek ama öyle böyle değil bir gün bende bildiğin insan olucam işte büyük bir insan hemdeee en ensesi kalınından .. o gün benden vazgeçen tüm insanlara kocaman bir nanik yapıp insan olmayı da denedim ama yine beceremedim tabiki dicem.. sonra kaldığım yerden devam edicem kendi saçmalıklarıma..not:şair hala insan olma adına adım atmış sayılmaz kendi saçmalıklarında boğulmak ile meşgul şu sıralar.. saygılar.

sözlük yazarlarının itirafları

bu itiraf biraz bana biraz siz sayın sözlük yazarlarına birde yalnızlıktan ölmek üzere olan foklara gelsin..

uyandığımda pazar gününe başladığımızı zannederek biraz daha fazla uyumaya karar verdim hoop gömüldüm yastıklarımın arasına.. suç bende değil günlük alarmı çalışmayan saatte birde dün gecede sanırım.. neyse uyandıktan sonra güzel uzun bir kahvaltı eglenceli müzikler falan birde kahve üstüne söylee en şekersizinden.. yani kimsenin keyfimi bozmasına izin verecek halde değilim telefonum çalıyor şirketten telefon gelmiş bende pazar pazar neden arıyorlar diyorum sövüyorum içimden alıyorum teli sessize aynen devam ediyorum bence pazar olan cumamı yaşamaya.. hoca sela okuyor ben allah rahmet eylesin gidene diyorum.. yine şirket arıyor ben yine açmıyorum kendi kendime planlar yapıyorumm aksam için bir telefon daha ardından iş yerinden yine kızıyorum bağıra bağıra açıyorum telefonu tabi ben bi günde tatil yapamayacakmıyım diyee sonra bir ses çook derinden pazar yetmedi de cumayıda mı kullanıyorsun diyor ve ben susuyorum telefona bakıyorum evet cuma hemde ayın 13 u ben nasıl twite bakmamışım bunun espirisi dönmüştür diyorum içimden birde kendime sövüyorum hafiften işe gitmiyorum tabiki bu saatten sonra yarın görüşeceğim bi yönetim kurulu var sanırım ama ne söyliim bu pazar görününümlü cuma bana baya bi iyi geldi..not:şair bunalımda günleri ayları yılları hatta karşısındaki insanları bile karıştırıyor sıcaktan beyni kulağından aktı gitti..ha birde havuzda sahilde slip mayo lütfen yasaklasın cuma gibi olan nadir pazarlarımızda mahvolmasın saygılar..

kadın yazarların daha kısa yazmaları

konuşma performansı ile yazma performansı birbirine ters orantılı gibi görünsede canı istediğinde destan niteliğine sahip olabilecek kadar yazabilirler.

sözlük yazarlarının türkiye ye başbakan önerileri

bizim mahallenin delisi çok saygı değer Ruşen amca.

beş senelik sevgiliden ayrılmak

bitti demektir. senelerin yada sürenin bitti kelimesinin önüne geçemeiğini bir kez daha gösteren durumdur.

blues

mavinin bir tonu değil, insanın içine işleyen bir müzik türüdür. candır. yaşam tarzıdır. BB King dir. Eric Claptondur.

çok ısınan laptop

kapanmadığı sürece sorun çıkartmayan kış aylarında yalnığımızı paylaşıp içimizi ısıtan nadide yaşama sebebimizdir.

şişman bir kadın neden türban takar sorunsalı

şişman kadınlardan hoşlanan çelimsiz erkek profilinin unutulduğu bir sorunsaldır.

tuttuğu takımın renginde donu olan insan

adamın dibidir. Dibine kadar taraftardır.