bugün

karakteri beş para etmeyen erkektir.
çok yakışıklı olmak kendisine yetmemiş, aradığını bulamamış erkektir. sadece tipine ve varsa parasına hasta olan bir sevgili değil, kendisini anlayacak ve sevecek bir sevgili aradığından ve bulamadığından yalnızlık çekiyordur.
(bkz: yazar burda kendinden bahsetmiş)
(bkz: oha)
(bkz: yok daha neler)

---
Yakışıklı olmakla yalnızlık arasında herhangi bir bağ olmadığının delili olan erkektir.
---
(bkz: kendini yakışıklı sanmak)
(bkz: sen ne şeker şeysin öyle)
her kız onu temiz kalbi için değil, baby facei için sevdiğinden yanızlık çeken erkektir.
genel itibariyle utangaç bir erkektir, tipsizlerin kendine olan özgüveni kızların gözünde büyüleyici bir olaydır tipsizler götürür yakışıklılar ağzını açar bu böyledir.
kendine uygun bi kız bulamağı için yalnızlık çeken erkekdir.
Gönlüne göre birini bulamayan verecek sevgisi olduğu halde verecek kimsesi olmayan erkektir.
bu o adamın aynı zamanda akıllı olduğunu gösterir.
dışardaki yüzbinlerce ruhu kokuşmuş kadınlardan biriyle birlikte olmak isteyen erkektir.
yılışık yapışık biri olabilir.
kültürsüz bir mal olabilir.
kendine uygun birini bulamamış olabilir.
evden hiç çıkmıyor olabilir.
sevgilisi başka şehirde yaşayan erkektir.
bu erkeğin yalnızlıktan çekeceği vardır. o da osbir.
bu kadar azgın karının arasında yalnızlık çekmesini şaşırtıcı bulduğum erkektir. Ya da bir kız gibi nazlıdır güzel evladım.

Edit: buna eksi oy veren gebeşe selamlarımı yolluyorum.
yalnızlığı benimsemiş erkektir.
kızların teklif etmesini bekliyordur. Yalnız kalmayı hakeden insan.
benim gibi işi veya oluşan şartlar gereği evinden, yurdundan, sevdiklerinden çok uzakta yaşayan erkektir. asosyallik kaçınılmazdır.
çok yakışıklıyım diye burnundan kıl aldırmayan erkektir. kendi yakışıklılığına denk, kendinini de dört dörtlük sandığından aynı özelliklere sahip bir dişi bakındığı için yalnız kalmıştır.
ahanda adamın birinin yarasına basan erkektir.
ruhundaki kanamayı durdurmayı bekleyen erkektir.
--spoiler--
güzelliğin beş para etmez bende ki bu aşk olmazsa.
--spoiler--

yakışıklılık yada güzellik değildir insanı insan yapan.
yaşadığı sehirden başka bir şehre iş için gitmiş erkektir. daha çevresi yoktur.
kendini çok yakışıklı bir gizli ajan zanneden şizofrenin teki olabilir.