hakedene olun demicem çünkü hakeden yok. kadınlar bencildir. başta hakettiğini düşünsenizde olay zamanla değişiyor.

çok güzel sevipte mutlu olan erkeğe rastlamadım ama ali ağaoğlu çok mutlu mesela. biz bu dünyaya fazlayız be karşim yinede sevmek güzel bişey tabi.
Çok güzel seven erkek meme emmiyor.
Sevmeyi öğrendiniz bir de güzeli kaldı. Size baki ve tek gerçek sevginin annenizde olduğunu hatırlatıyorum kızlar. Hiç buralara girip ıcıbı bını sıvıyı mı, gızıl sıvıyı mı? Gibi sorularınıza yanıt aramayın. Yok çünkü.

Ne var ya ben de hayal kırıklıklarımı döksem buraya ve birkaçınızın ayağına batıp sinirlense ve yo ben milimlik gibi düşünmüyorum, hayatımdaki kadını çok seviyorum dese? Mutlu olurum. Ama sanmıyorum ya :/
hayatımdaki kadını çok seviyorum. ama...
Muhtemelen abazadır.

Meriç Meriç gezer ortalıkta.
Sevdi mi, adam gibi sever.
rast gelmemişti..
Görmediğim bilmediğimdir. Ben sevmeyeni tarif edebilirim ancak
Türünün son örnekleri bir sır gibi saklanmış olup, nadiren gözüküp kaybolan, naif insan topluluğundan oluşan, adam niteliğini gerçekten taşıyan güzel insan tipidir.
erkek için " en güzel iltifat " niteliğinde olur. güven verdikçe güzel seversiniz. güzel sevdikçe, güven verirsiniz.
(bkz: pacey witter)
(bkz: dawson’s creek)
Aradığım ve seveceğim erkektir.
(img:#1938271)
Sevmeyi bırak onunla yatıp kalkarken her yerde onu düşünüp hoşuna gidecek hediyeler tasarlasan dahi kadınların önce hoşuna gidiyor sonra sıkılmaya başlıyor umarım bana da ben ölesiye severken ölesiye sevecek birisi denk gelir.
çok güzel terk edilecek erkektir. ama "çok güzel " kısmı önemli bak.
şaka bir yana ilişkilerde de hayatın her alanında olduğu gibi ss kuralı etkindir.

konu, çok güzel seven erkek değil de, (bkz:  çok güzel siken erkek) olsaydı; bir ömür boyu mutlu yaşayacaktır diyebilirdim. buna ilişkide olduğu kadına şiddet uygulaması veya onu başka kadınlarla aldatması bile engel olamazdı.