bugün

gerçek bir efsane olan, (bkz: thierry henry).
abla kişisidir.
(bkz: robocop)
hey gidin robocop reyiz koca yürekli demir adam.
charlie chaplin.
Petek Dinçöz. Şimdi şöyle ki ,herkesin bir çocukluk aşkı vardır ya,benimki de ben 5-6 yaşlarındayken sanırım 25lerinde olan komşumuz Fahri abiydi. Kendisi Petek Dinçöze aşık olduğunu söyler beni her seferinde ağlatırdı. Petek Dinçöz'ün Foolish Casanova klibinin yeni çıktığı zamanlardı ben de anneme aldırdığım kliptekine benzeyen eteğimle televizyonun önüne geçer onu taklit ederdim. En büyük idealim Petek Dinçöz olup Fahri abiyle evlenmekti.
hala bir şeyler olmak istiyorum, ama hala çocuk değilim!
Britney Spears. Britney Spears' a hayranı " seni seviyorum mükemmelsin" der. Britney Spears' ın cevabı: Bende kendimi seviyorum, mükemel olduğumu da biliyorum" .
(bkz: Ay savaşçısı)
anne kişisi.
alice olup harikalar diyarına gitmek.
(bkz: altar ın oğlu tarkan)
(bkz: barbie bebek)
keanu reeves, neo.
hugo olmak istiyordum ben.

evet cidden. her gün yepyeni maceralar yaşayacağımı hayal ederdim. hele hugonun bir oyunu vardı çok az çıkardı o. dağın çevresinde altın toplardı. her an düştü düşecek korkusu, o adrenalin falan bana ne cazip gelirdi o zaman. bi de tolga abiyi çok sevdiğimden ötürü, onun oyuncağı olmak isterdim belki de hugo kimliğine bürünerek. onun adıyla anılmak hep. hugo ve tolga abi.
romy olmak isterdim. ve hala istiyorum galiba.
http://www.google.com.tr/...qHgDA&ved=0CCYQ9QEwAQ
spiderman.
(bkz: jetgiller)
(bkz: astronot)
(bkz: Vince carter) *
(bkz: tsubasa)

hep o kartal vuruşunu yapmaya çalışırdım , hatta topa vuruken çşşşş vuşşş diye garip sesler çıkarırdım...
(bkz: darth vader)
Nefes alırken Hooh haaah yapardım hep...
Pek çok çizgi film, film ya da dizi karakterini bu kategoriye dahil edebiliriz sanıyorum.
hercules, superman, son goku, zorro ve daha nicesi.
(bkz: michael schumacher)
simone simons. *
(bkz: diego armando maradona)
xena yani zeyna olup herkül ile evlenmek istiyordum.
(bkz: çocukluk işte)