bugün

şekersiz çay içilmez

faydalıymış, sikmişim öyle faydayı

o çaya atmayacağım şeker uzatacaksa benim ömrümü varsın uzamasın amk..
karizmasını görmediğim,
ancak karizma yapayım derken,
''şey ordan bir tane şeker verirmisin! şekerim düştü sanırım'' diyenleri gördüğüm, çizdirilmiş karizmadır.
adam gibi çay içme eylemi.
-olum sen çayı şekersiz mi içiyorsun?
-evet
-peki nasıl içiyorsun tadı çok kötü değil mi?
-alışıncaya kadar evet ama alışınca tadı epey güzel geliyor.
-yok abi ya şekerli çay en iyisi
-bak ben şekersiz içiyorum ama ''çay'' içiyorum sen ise şekerli şerbet gibi birşey içiyorsun yani çayın tadını bilmiyorsun. (belki böyle bir anda azda olsa karizmatik olunmuştur)
hiç fark edilmeyen karizmadır.

şekersiz içen karizmasını değilde 5-10 şeker atan hayvanlığını iyi bilirim.
yıllardır çayı az şeker ya da hiç şeker atmadan içen biri olarak, hiç karizmasından nimetlenmediğim olaydır.
alışınca şekerle çay içenlere acıyarak bakmaya başlarsınız. niye? şeker çayın olmazsa olmazı değildir. çayı çay yapan deminin iyi olmasıdır.
şekersiz çay içmek kısaca çay içmektir, şekersiz çay içememek tamamen içememekten değil alışkanlığın getirisidir. bu kapsamda şekersiz çay içememek bir noksanlığı ifade eder diyebiliriz.
işin sağlık noktasına zaten değinmiyoruz.

not: şekersiz çaya alışanlar bir daha şekerli çay içemezler, mideleri kaldırmaz.

(bkz: kişi kendinden bilir işi)
var böyle bi karizma gerçekten. garson çayı getirir. adamımız bardaktaki iki şekeri garsona iade eder. bunu yaparken de illa ki "şekerleri alabilirsin" şeklinde sesli uyarır. masadaki herkesin gözü çayı şekersiz içen adama kayar ve herkes içinden "sağlıklı beslenen adamın hali başka oluyor aga" diye geçirir. o sırada siz çayınıza şekeri atmış ve yudumlamaya başlamışsınızdır bile...
bi karizması yok hanzolar, sizin 6 kaşık şeker atmanıza tepki olarak şekersiz içiyoruz. *
olmayandır. üç yıldır böyle içerim hiçbir kız etkilenmedi ne karizması amk.
küp şeker kullanmamanın karizmatiklik olduğu ülkede yaşadığımızı bize gösterir, üzer.
Çayın tadı geliyormuş .
Kanser hücrelerinin bir numralı besleyicisi olan şekerin kullanılmaması karizmadan ziyade sağlık için önemlidir.
olmayan karizmadır. ergenler öyle sanar.
o karizma değil kilo problemidir.
%90'ı şişman olan bir grupta zayıf olmak gibidir.
Öyle karizma yapılmaz.
Çayı şekersiz içmek gerekir sadece bu.
Bunun sebebi zaten yediğimiz yiyeceklerden yeterli tuzu ve şekeri alıyor olmamız. Ekstradan almak doğru değildir.
reddedilemez bir gercektir.
-canim kac seker atiyorsun?
-seker kullanmiyorum canim ben ya.
-aa nasil?
ardindan ortamda bir sure merakli bakislara maruz kalinir.
Seker katmak niye cayın tadi gidiyo bnce.
bi kere cok kolayliktir. sekeri at karistir falan yok doldur gec. sekerin degil cayin tadini alirsiniz. eskiden daha az icerdim sekersiz icmeye basladiktan beri cok iciyorum cunku daha guzel ve kesmiyor. karizmasi varsa da bilmiyorum ama kolayligi oldugu kesindir.
sağlık sorunu olanlar hariç.. genel de şişkobiklerin yaptığı olmayan karizmadır.
https://youtu.be/JbNElX6AbnY
O çay kaşığını sadaka atar gibi atmanın ben şeker kullanmıyorum demenin yarattığı düşünülen karizmadir. Hemen ardından bence sen de bırak şekeri çayın tadı böyle alınıyor der. Haspam sanki çayı şekersiz içerek doğdu.
Kalorisizliğin karizması.
resmen karizmadır.

4 senedir şekersiz çay içiyorum. şeker, kaşık vs. resmen hamallıkmış.