bugün

çay benim hayat kaynağımdır. yazsam okusam,okusam yazsam biri devamlı çay verse bana. erzuruma buyurun hepinize benden çay.
Ülkemizin bölücü insanları gine iş başında. Asıl itici olanlar sizsiniz. Siz kendinize bi bakın ilk önce yobazlar.
Ulan hepiniz çay + kitap çay + manzara resimleri atan kızlara salya akıtarak bakıyosunuz tumblrda ne ara köylü oldu onlar. Çay candır can.
Şahsım ve Kate middleton örnek gösterilerek kolayca çürütülebilecek bir iddia.

görsel
Edit: itici olabiliriz ama köylü değiliz. Hıh.
Çay samimiyettir. Çay yanında muhabbet ister,sohbet ister.. Sevmezsen sevme gir starbucks a VAYT ÇAKLIT MOKA içen kız çok otur yanına yesin paranı *
Hayvanlar çay içmiyor.senin hayatında hiç içmemiş olman normal.
Okuzumsu şişko ve çay içmeyi bile kapaliliga malliga bağlayan zihniyete soruyorum.sen çayı hangi uzuvlarla icildigini sanıyorsun??
Tamam cay içmek en çok devlet bahceliye yakisiyor ama sende bokunu cikarmissin got lalesi.
Bu da mı suç oldu? Başlığı atanın ve çay içenleri aşağılayanların yakın çevresi içmiyor mu? Hic anan bacın muhabbetine bile gerek yok, gösteriş meraklısi gavatlar! bir de ince belli bardak da içiyorsa tam leş denmiş. Sensin lan leş.
"Çay var içersen ben var seversen."

Gerisi boş söz, teferruatdır.
Ahaha köylümü ....ben caysiz bir gün yaşayamam ki cay candır can varsin olsun köylü olalim umurunda bile değil cay ingiltere'nin kültüründe ilk siralarda yer aliyor onlarda mi köylü oluyor yahu ....ben Moscovoda büyüdüm ama cayi çok ama çok severim ....gülüyorum
Doğru tespittir. Çay ne amına koduğumun fakirleri, bok için.
Ice tea içen kızlar da tiki ve bakımlıdır mesela. Düşünün şu çay ne önemli bir şey ya. Mesela internetten bir kızla tanıştınız buluşmadan hemen sorun, çayı nasıl içiyorsun diye. Ayy çay mı ben anca ice tea içerim arada bir falan diyorsa bu kız tikidir, güzeldir ama çok para harcatır size. Çay işte nasıl içicem sıcak içerim diyorsa hemen aklınıza bu başlık gelsin. Sözlükte yazdılardı çay içiyorsa bu kız iticidir ve hatta köylüdür diyin. Böylece hiç buluşmazsınız.

Ayrıca meraklısına not:
mojito içiyorsa: babası çok zengindir.
Rakı içiyorsa: bunlar futbolu da takip ediyordur.
Mocha ve türevleri: ortanın çok az üstü maddi gücü olan, yer yer sevimli bazen tripli.
Bira içiyorsa: hafif göbekli, harbi kız zarar gelmez ama genital bölgesinin temizliğine pek dikkat etmeyen.
Su içiyorsa: kova burcudur. Ne bileyim insan niye su içer mekana gidip.
Ayran içiyorsa: sizi bilmem ben direkt evlenirim. Çünkü samimidir. ay birisi ne der, imajım zedelenir mi derdine düşmez. Ayranı içerim ama karşımdakini kişiliğimle ve görüntümle zaten etkilerim diyerek gözdağı da vermiş oluyor.

iyi seçin yani. Buluşmadan kıza sorun ne içiyor diye mutlaka.
Deme öyle deme deme deme.
womanizer namik ya. oltanin krali.
görsel
starbucksta doğmuşta kendisi o yüzden böyle bu.
Sonuçta herkes simit yanına peynır alıyo ve çay içiyor bunun köylülük çirkinlikle bir alakası yok damak zevkiyle alakası var ayrıca kusura bakmayın ama çay gerçekten lezzetli . Icetea içende sadece soğuk ve meyveli çay içiyor onunda bir farkı yok ozaman ıcetea içendemi köylü ve çirkin ?
insanları "köylü" diyerek aşağıladığını sanan birisinin açtığı başlıktır. kişi kendi haline bırakılmalı gerisi allaha emanet edilmelidir.
çay içen insan başımın tacıdır.
Rakı bardagı ile içilen rakınin daha güzel olması fincan ile içilen kahvenin de güzel olması gibi çayında çay bardağı ile içileni güzeldir. Olay erkek kız değil o bardakların verdigi haz o yüzden buraya 3 çay bardak olsun
ananın amından elinde latte ile çıktın dimi. batı özentisi ezik beyanı.
Çay demledim gelsene deyip etkisiz hale getirmelik yazar.
memlekete gittim demekten utananların başlığıdır.

kara demlikte çay içmemişlerdir. semaveri bilemezler.
Sizin de ağzınız latte diyor ama gözleriniz çay der gibi gibi.