(bkz: bursa dan gol haberi mi var)
Başka şansımız mı var?
"senden hoşlanıyorum; ama bi başkasını seviyorum" dur.
tööööbe töbe töbe töbe neler duyacaz daha ya rabbim.

insanın kendi karakteriyle imtihan olması kadar çaresiz bir durum olabilir mi sayın yazarlar ?
tek golden yattı.
param yok.
bugün de bitti.
Hayatta seni anlayan kimse yok dusunsene 1 tane bile insanla iletişimin yok ve disari bi cikiyorsun herkes mutlu sevgilisiyle el ele geziyor falan. Sense en son mutlu olali o kadar olmuş ki mutlu olunca nasil hissediyorsun unutmuşsun.
kendimi soyutluyorum bu aralar.
Ayrı iklimsin ne çare. Ben sana vurgun biçare.
Bir demet tiyatro'da Mükremin abi ile tirbüşon arasında geçen diyalog:

T: Burhan amcayı (mükremin'in babası) kim dövmüş kardeşim? Gidelim ağızlarını burunlarını dağıtalım.
M: polis dövmüş
T: haaaaaa
M: işte o haaaaa çağresizliğimizi anlatıyor bizim.
(bkz: nasip)
beni affet
Kaybetmek için erken, sevmek için çok geç
ahmet hamdi tanpınar
KIRMIZI TÜL ELDiVENLi '' ELiZABETH ''
hastayı kaybediyoruz.
Altıma sıçtım yanlışlıkla, biraz kaçtı..
Asıl çaresizlik derdin devasız olması değil, birini iyi edecek şeyin diğerinin kadehine zehir olmasıdır.
sağlık görevlisinin sandalyeye oturtup bana dediği cümle.
' artık evin reisi sensin ailene sen sahip çıkacaksın' hâlâ kulaklarımda çınlar durur..
Yok mu beni siken diye bağırmaktan geçer bazen.
yalnızlık çakmak taşı gibi sert elmas gibi keskin
ne yanına dönsen bir yerin kesilir
fena kan kaybedersin..
olmayacağını bildiğin halde, istemekten vazgeçemeyeceğin kadar güzel şeyler var.
görsel
görsel
Ulan demezlermi sizmisiniz bu kentin zabtiyesi si...olum hepimizi sik...
Otobüsün arkasından hızlıca koşmanız ve sizi görmemesi. Otobüsün içindeki insanlar'da size mal mal bakıyorlar ise iyice sinir krizine girersiniz.
Gitmiş mi?
iki gün önce kurduğum cümledir.
veda edecek kadar bile bir şeyi olamamayı hangi kelimelere giydirip anlatsam bilemiyorum. Sadece yutkunabiliyorum bu acı ile. ilk defa yemeklerin o kadar da lezzetli olmadığını farkettim. ilk kez orucumu soğuk suyla açarken hiç acele etmedim.Hayatımda ilk kez bu kadar çok çaresiz kaldım sevgili sözlük.