bugün

entry'ler (182)

seks sonrası gelen pişmanlık

Paralı asker kullanmayın dostlar.

mutlu ilişkilerin sıkıcı olması

Onu benim karı bilir sen ne bilecen.

22 şubat 2018 terör örgütü konvoyunun vurulması

Artık oyunu biz oynuyoruz basit oyunlar ve oyuncularla bu işin yürümeyeceğini anlatmaya çalışıyoruz ama hala politik oyunlar peşindeler allahın izniyle masumların hakkını sonuna kadar savunacağız.

korunmasız seks yapıp sonra kürtaj yaptıran kaltak

Planlı cinayete girer.

recep tayyip erdoğan

Bütün sağ tarafı tek bir yere toplayıp siyasi olarak büyük bir devrim yapmıştır bu sayede solun nasıl hazımsız kahpe olduğunu gözler önüne sermiştir ülkenin nerden nereye geldiğinin biz farkındayız allah razı olsun diyoruz allah başımızdan eksik etmesin arkandayız reis.

3 yaşındaki bir kıza tecavüz edilip öldürülen ülke

Müslümanlığa dem vurun yine koşun mk insan mı oc müslüman olsun siz nasıl yavşak insanlarsınız.

türk ordusu yenildi mi

TÜRK ordusu sadece afrinde savaşan askermi bak biz evdeyiz demek ki 0 sıkıntı.

muharrem ince

her kullandığı cümleyi 3 kere tekrarlayıp ya salona 3 lü çektirdi yada seçmeni aşağıladı anlamıyorsun beni anlamıyorsunuz tamam seçmenin anlamasada biz senden bi bok olmayacağını anlıyoruz bağırma mk.

hiç reddettiğiniz birini zamanla sevdiniz mi

sevmek değilde ondan daha düzgün birinin bundan sonra hayatıma gireceğine inancımı kaybettim şimdi gelse evlenelim dese evlenirim o kadar.

ağzına hiç sigara sürmemiş insan

Bi daldan bişey olmaz be kardeşim.

kürt kimliğimle gurur duyuyorum

Duy kardeşim bizde türklüğümüzle gurur duyuyoruz ama kürtlüğünle gurur duymak devlete baş kaldırmaksa o baş o bedende durmaz.

asosyaller öso ya katılsın

Gerektiği zaman gerektiği yerde savaşır boş muhabbet yapmayın.

hollanda nın zeytin dalı harekatını destek mesajı

Babalarına gider yapınca oğullarıda mecbur r yapıyor herkes safını alsın .

boş dağları bombalayıp gelmek

Herkes düşüncesini nasıl araştırmadan konuşup söylüyor hiç rezil olurum yok adam teröristler neden afrinde diyor gelde anlat Amerika kimle oyun oynadığının farkında değil burası Türkiye bunu herkes anlayacak seve seve anlamadılar ama anlayacaklar.

zeytin dalı harekatı

Bu harekata karşı çıkanı mimliceksin abi millet olarak mimliceksin devlet olarak mimliceksin bize devletinin yanında olan birliğin ne demek olduğunu bilen adam lazım ne olursa olsun bu topraklar bizimdir allahım izniylede bizim kalacaktır allah askerimizin devletimiz yar ve yardımcısı olsun.

atatürk ün askerleri sokağa çıkarsa o zaman korkun

Hahhahahahahahahhahahahahahahah.

köprüde linç edilen askerlerin yeni görüntüleri

Darbeyi bastırmak için sokağa çıkıyorsun milletin üstünden devletin tankı geçiyor yanındaki arkadaşın devletin mermisiyle vuruluyor koşuyorsun merminin üstüne devletin için (merminin nerden geldiğide belli bunuda sizin gibi gerizekalılara açıklama olarak vermek gerekiyor)evinde oturan soysuz gelmiş asker linç olmuş diyor bunu diyen zihniyet aşalıktır haindir hain askere ne yapılmış 10 tane asker dayak yemiş diye olaymı olucak ulan.

neden ezanı uzata uzata arabesk parça gibi okumak

Ezan sesinden rahatsızlık namaz kılınmasından rahatsız ama müslüman bende müslümanım sözüylede bunu betimliyor alkış.

arif v 216

Cem yılmaz gorada seviyeyi o kadar yükseğe taşıdıkı seyirci daha iyisini beklerken hep vasat filmlerle karşımıza çıkıyor bu filmde de aynı şey geçerli ben gidecek arkadaşlara gitmeyin diyorum bu adamlar reklam sayesinde filmlerini izlettirip cebimizi dolduruyoruz modun da artık bu moddan çıkılması lazım.

müslümanlar bize karşı mücadele ederken kaybetti

Siz kimsiniz reis benide aranıza alırmısınız .