bugün

zengin bir akrabanız varsa ikna edin, vasiyetine sizi de eklesin.
(bkz: tembellik hakkı)

(bkz: paul lafargue)
Şu aralar kurslar kapalı olduğu için sıkıcı geçiyor, geç kalk geç yat Film oyun ile geçiyor.
şu anki durumum buna müsait ama hala çalışıyorum. dozunda çalışmak iyidir insanı tembellikten korur.
hangi ülkeyse 2 kişilik yer ayıra.
influencer olmak demek istediniz galiba?
cennette sunulan bir imkan.
dünya'da adamın götünden kan alırlar kan.
5 10 tane dükkan ve daireniz varsa ise kiraları ile çok rahat geçinirsiniz.
Ne diyelim hayırlısı olsun.
Dünyada cenneti yaşamaktır.
Cazip fikir.
Nereden nasıl başlıyoruz çalışmamaya - yaşamaya.
Birçok insanın isteğidir. Ama 3 kuruşa 5 köfte yok tabii.

Çare milli piyango.
Ancak herhangi bir şeye, kişiye vs. Ye bir bağlılığa muhtaç bırakmayacak kadar çok parası olan bir insanın başarabileği hadise.

"Lan ben sıkılırım" diyenleri anlamak güç. Çalışmamak deyince yedi yirmi dört malak gibi yatmayı anlıyor çünkü bizim insanımız.

Bir düşünsenize onca görülecek gezilecek yer, okunacak kitap, izleyecek film... zaman denilen şeye yine hükmedemiyorsunuz ama en azından tamamı sizin.

Bence düşüncesi bile güzel.
MÜLTECi BiR iSTEK.
en güzelidir. kira falan yersin ya da bankadaki paranın faizini yersin. gelecekte mutlaka yapacağım eylem.
en büyük hayalim.

çalışmak güzeldir ancak çalışmak zorunda olmak çok kötüdür.
an itibari ile çok hoşuma giden düşünce.

varsa bir yolu yapalım amk bu nedir ya! alarm kurmak istemiyorum artık, sessizlik istiyorum, hesap vermeyeceğim bir yaşam sidilim olsun istiyorum. her şeyin otomasyonlu sisteme geçişine kadar ölürüm ben amk.

(bkz: bulan varsa söylesin amk)
kendimi bildim bileli yaptigim eylem.
Yaşamaya daha çok gayret göstermektir bir yandan. Ama bir insanın bu devirde ömrü boyunca çalışmadan yaşaması imkansızdır. Tabi, eğer zengin değilse.
mümkündür, tabi neye göre çalışmak onu da bilmek lazım. kardan pay vererek başarabilirsin 10 tane işci alırsın yanına kurarsın şirketini onlar üretir çalışır onların ürettiklerini piyasaya sürersin bi süre sonra belirli kalıplaşmış müşterilerin olur ve yapacağın tek şey gelen müşteriye çay söyleyip anlaşmayı yapmak olur. hatta biraz daha zorlayıp kurumsallaşırsan yanına bir kaç dış ticaret uzmanı alırsın çay söyleme ve anlaşma yapma işini de onlara devredersin sana sadece "düzgün çalışın bak ataram işten ha" demek kalır.
Zenginlik demektir. ama maddi zeninliktir yosa maneviyatta önemli değildir.
görsel
Ciddi bir kira geliri ile gayet mümkün olandır.
gerçek yaşama biçimi.
Son 6 aydır içerisinde bulunduğum vaka. Günde 14 saat playstation oynayıp, geri kalan vakitlerde bol bol film izlemek başlıca etkinliklerim arasındadır.