açtığı troll başlıklarının %70 metrobüs ile ilgilidir.
metrobüs ile alıp veremediği nedir anlayamadım...
akbilin yoksa söyle, dolduralım.
inşallah erkektir.
yine caylak yapildi ve geri geldi.

peki neden caylak yapildi? bilinmiyor. entryleri formata uygun muydu? uygundu. herhangi birine hakaret etti mi direkt olarak? etmedi.

peki caylakligi suresince 20 adet entry girdi mi tekrar yazar olabilmek icin? girmedi efendim, bilakis yapilan bu haksizlik ve keyfiyet sonucunda goz nuru, emegi olan entrylerini ve basliklarini artik buraya layik olmadigindan sebep sildi. silmekten sikilmisti ki bi gun bi bakti durduk yere cezasi, tipki caylak yapildigi gibi habersiz ve sebepsiz sekilde sona ermis.

ben sizin bu sozlugunuzu anlamadim zall efendi. bu kadar keyfi kararlar alan, kuralsiz, mesnetsiz bi yonetim patagonya ordusunda bile yok zall efendi. eger ki bi hatamiz olsa idi 20 degil, 100 entry girer cezamizi ceker idik. velakin yok boyle bi sey.

2 kez caylak oldum, 2'sinde de hicbir sey yapmadan tekrar yazar oldum. bunu yaziyorum ki yapilan haksizligi gorsun herkes. boyle cifte standartlar var yani. 1 kisiyi de tanimam etmem moderasyondan ha yanlis anlasilmasin.

ya hu ben muasir sozlukler seviyesine ulastirmaya alistikca bu uludag sozluk'u siz benim onume engeller cikariyorsunuz, anlamiyorum ki neden? neden ya neden?
ömrü boyunca 31 çekmeye mahkum kalacak olan, "namus"u kadınların bacaklarının arasında arayan yazarımsıdır. tamam bakire bir kız isteyebilirsin bu en doğal hakkın fakat bakirsen. önceden bi kızla beraber olup sonra bakire bi kız aramak bi erkek için en büyük haysiyetsizliktir. haysiyetsizlikten öte en büyük şerefsizliktir.
namusu bacak arasinda arayan birisi degildir. cunku su gercegi gayet iyi biliyor;

(bkz: namusun aslinda koltukaltinda olmasi)
biraz zorlama sözlük ünlüsü. iyi eğlenceler dileyelim.

zorlama lafı yanlış anlaşılmasın, ben de zorlama sayılırım.
Yazar (#15689476) entrysi ile sıçmıştır.
yuce nick altinda ergenlerin kendi kendine konustugu super yazar. uludagin en iyi yazari bence.
9. nesil beyin özürlü. buyrun bu da kanıtı (#15991926)
pm'den küfür ettiğim tek yazar. her neyse sözlüğün bu ergenlere ihtiyacı yok ey uludağ sözlük yönetimi.
sozluk yonetimini goreve davet eden yuce sahsiyet. hakaret ediyorlar lan gormuyor musunuz? sikindirik sebeplerle entryi silmeyi biliyorsuniz ama? alin su ergenleri basimdan. siklemeyince hemen nick altima ususuyorlar.
(bkz: geleceğe dönük entryler)

--spoiler--

dokuzuncu nesil silik

--spoiler--
dokuzuncu nesil silik

(bkz: şükürler olsun)

silik hayatında başarılar diliyoruz.

not: uludağ sözlük yönetimi'ne ne kadar teşekkür etsek azdır.

(bkz: god bless you)
silik olmuş. aslında iyi başlamıştı çizgisinden kaydı başladığı gibi devam etseydi hayli komik ve ilginç biriydi
genede yolun açık olsun diyorum .