entry'ler (314)

geri donmeyen efsane

geri döndü geri döndü de çoktan unutuldu.

akp ye inat 2020 olimpiyatlarını desteklememek

asalaklıktır, mallıktır, vatan hainliğidir.

artık kızlar uludağ sözlük ü seçiyor

kediler nasıl farelerin olduğu yere akın ediyorsa. abazanlarında sözlüğe akın edeceklerinin göstergesidir. sevinsek mi üzülsek mi bilemedik.

tezkere çıktı diye savaşa giriyoruz zanneden mal

tayyip'in ve kurmaylarının da kendisi kadar korkak olduğunu bilmeyen maldır. öyle zannetmesine gerek yok.

4 ekim 2012 taksim savaşa hayır yürüyüşü

(bkz: esad ı destekleyen vatan hainleri)

arabası gazlı annesi kapalı gençlik

arabasının 4x4 annesinin de orospu olması lazım dı herhalde yadırgadığınıze göre.

sözlükte sivrilmek uğruna kemalizme saldırmak

siz kimsinizde size saldırı olacak sorusunu akla getirir. bir kaç cahil topluluğunu eleştirmeye bile değmez.

bdp acaba neden savaşa karşı oy verdi

içinde kuzey ırak da olduğu için olabilir. onlarda türklerin sabrı taşıp sinirlendiklerinde ortalığın anasını sikeceklerini biliyor. gerçekten millet sinirlenmeye başladı sadece bi örgütlenme yeter. herkes kendinden biçsin sinirlendiğimiz zaman gözümüz kimi görüyor ki?

ölen 5 urfa lıyı insandan saymayan kemalist

onları insandan sayan kendilerinden başka biri olmadığı için öyle saysalar gerek. bunu yapan biri kemalist yada bir başkası olsun fark etmez insan değildir. ülkeden kovmak değil asmak gerek.

istanbul a topol m füzesi düşünce uyanacak olanlar

rusya'nın füzesinden korkan, şamaroğlanı türk evladının öngörüsü.

rusyadaki devlet adamlarıda senin kadar gerizekalıydıya dünya savaşı çıkartacak. o füzeyi götlerine sokarız sen 31 ini çekmeye devam et takma böyle şeyleri kafana.

tayyip erdoğan ın öldürdüğü 34 suriyeli

kıssas islam dininde de mevcuttur. öldüreni öldürme farzdır. katil falan olmamıştır. vatan topraklarını, içinde yaşayan vatandaşları korumak devletin en asli vazifesidir. yapılan saldırıyı kınamak savaş gelmesin ekonomi kötüye gider aç kalırız diyen korkak vatan hainlerinin lafıdır.

savaşı oyun zanneden dangalak

ne yani savaşmak için bu ülkenin sınırları içinde yaşayan vatandaşlarının ölmesi yetmez mi. illa ülkenin dört bir yanını düşman askerinin sarıp anamıza, bacımıza, karımıza, kızımıza gözümüzün önünde tecavüz etmelerini mi bekleyelim. askerimizi, vatandaşımızı öldüren orospu çocuklarının pardon hatayla oldu demesiyle onları af mı edelim? ateş düştüğü yeri yakar atasözünü şimdi çok daha iyi anlıyorum. ey türk milleti ne oldu o damarlarındaki asil kana. bu memleketin vatandaşlarını korumak bu başlığı açan zibidilere düşmez elbet size gelene kadar çok vatanperver insanlar var siz kız arkadaşınızla mesajlaşmaya, onunla bununla kavga etmeye, görüşü yüzünden birilerini yaftalamaya devam etin sizin umurunuzda olmasın ölen 5 türk vatandaşı. sizin gibi korkak şamaroğlanlarına kalmadı zaten o türk evlatlarını korumak.

3 ekim 2012 şanlıurfa ya top mermisi düşmesi

artık suriye'ye savaş açmamak gibi bir olay söz konusu değildir. kıssas islam dininde de mevcuttur savaş açmıyorum fakat kınıyorum, özür dilesinler, tazminat ödesinler diye bir şey söz konusu olamaz. savaşı hiç birimiz istemeyiz ama malesefki mecburuz.

3 ekim 2012 şanlıurfa ya top mermisi düşmesi

suriye'ye savaş açılması artık kesindir. zaten suriye'ye girecektik pkk'nın durulmasını bekliyorduk. emperyalizmin tuzağına düşmüş bulunuyoruz hakkımızda hayırlı olsun. elvada esad.

müdür odasında koparmadan 20 cm sıçan öğrenci

millet mars da su arar bizimkiler de bokuyla ne yapacağını düşünür. harbiden adaletini sikeyim dünya.

antikaw militarist

gerizekalı mı değil mi hala merak ettiğim yazarımsı. kemalist olduğunu öğrendikten sonra atatürkten bile soğuttu.

uludağ sözlük 5 inci geleneksel satranç turnuvası

katılmak istediğim turnuvadır. başlıyacağı zaman mesaj atılırsa sevinirim.

uludağ sözlük 4 üncü geleneksel satranç turnuvası

katılmak istediğim turnuvadır. ama kaçırmışız bi dahaki sefere inşallah.

ateizm resmi inanış olsun kampanyası

masturbasyon yapmaktan hayal gücü bir hayli artmış yazar söylemi.

allah ın var olmadığının ispatı

çok ünlü bir ateistin makalesini okumuştum. orda diyorki ben desemki uzayın derinliklerinde bir madde var ama ne gözle nede şuanki teknolojiyle görünebilir desem siz bunun var yada yok olduğunu nasıl ispatlayabilirsiniz? gerçekten de öyle ne var ne yok olduğunu tam olarak ispatlama şansınız yok ama toplasan şurda 60 70 sene yaşıyoruz max. ölünce öğreniriz var mı yok mu. ben var dıyorum varsa sıkıntı yok ama yok diyenler ya varsa ne yapacaklar bakalım.