bugün

bowling zirvesinde defansı sağlam tutmuş yazar. gözlükler yakışmış.*
mesajlarımı esas duruşta okuyan delikanlı.
6 gün sonra ehliyetini alacaktır. ondan sonra o da bize eşlik edecek, konvoy yapacağız. *
zirvede tanışmaktan mutluluk duyduğum genç dinamik dimağlardan biridir kendisi. ilk bakışta cokacayipsey'in kardeşi sandım değilmiş. ilerki zirvelerde görüşmek dileğiylen mektubumu sonlandırıyorum. *
ygsden 340 gibi ortalama bir puan almis olan, onumuzdeki sinava kitlenip simdilik elini ayagini dunya islerinden ceken yazarcagiz.
lys-5*de seksen soruda dört yanlış yapıp bir boş bırakan ve yetmiş dört nete sahip olan yazar. tanıdıklara duyurulur.
--spoiler--
alp er tunga geçmişte yaşamış bir türk hakanıdır. sanırım başlığı açan türk değil. umarım öyle değildir, aksi taktirde bence psikolojik sorunları var.
--spoiler--
hoş gelmiş *yazar arkadaş, iyi var dediğimiz yazarlardan.
niye silindiğini merak ettiğim adam gibi adam yazar(dı).
tip olarak marley kardeşler arasında babasını en çok andıran, kötü söz yazarı regi icracısı. yeni albümünü dinleyince babasıyla arasında söz yazma konusunda dağlar kadar fark olduğu görülüyor. öyle ki; albümü dinlerken bebek kafası sözlerden sıkılıp kaçasınız geliyor. babası survival gibi bir albüme sahipken, oğlu müzikal anlamda diplerde.
Bob Marley'in büyük oğludur. Rivayete göre babası son ölmeden evvel sözlerini ona sarfetmiştir;
''Para, hayatı satın alamaz.''
(bkz: express yourself)
yazarla işimiz yok o adam türkiyeye gelecek ulan gelecek! tam da izmire gelsin dicem gelmez olsun istanbula uçak mı yok? castin için bağırcağınıza bu adam için bağırın daha iyi. hem adam nazik ter kokunuzu yüzünüze vurmaz. sizde gelirkin bi deodorant sıkın amk! neyse hiç gelmeyin konserde bi tek ben olcam
hiç kimse gelmesin konsere lan bi tek ben olucam orda. zaa!
inşallah yakında ülkemize gelecek olan insan. ben getiricem.
evet o adamın konserine kimse gelmemeli. ya da bilet alın sonra gelmeyin ki konser olsun. bunu da ekleyeyim. edit yapasım gelmedi. siz bol bol alın bileti ama sakın gelmeyin. ben olcam orda mal gibi oturup dinlicem. ama konser yapmazlar mı ki lan?
ziggy, küçük sarılmış cigaralık demekmiş. tekli gibi bişey galiba.

edit: iyi futbol oynayan anlamına da geliyormuş.
ziggy, iyi futbol oynayan demektir. cigarayla alakası yoktur. adının ziggy olmasının nedeni bob marley'in futbolu çok sevmesidir.
iyi futbol oynayan anlamındaki mükemmel kelime.
sizi mi inandırcam amk gidin bakın internete. keşke ölseniz.
sözlüğe girişte şöyle bir yazıyla karşılamaktadır bizi;

bugün 1 temmuz 2018, pazar. ama tarihten önemli olan şeyler de var. zaten tarih tekerrürden ibaret değil midir? işin felsefesini geçersek ki geçmek istediğinin farkındayım ama ben geçmek istemiyorum. böyle psikolojiler içindeyken nasıl geçelim dersin? sözlüğe giriş yapmak üzeresin ve sen hala ne yaptığının farkında değilsin. kendini üzme, yaşamdan keyif al, haydi geç bakalım içeri, ama faydalı şeyler yaz da bilgilenelim. haydi aslanım benim!