bugün

flemenko tutkunu, müzik konusunda her alanda gerek ses gerekse enstrümanlar (keman özellikle) konusunda inanılmaz yetenekli bünye.üstad ılgaz bekenay ile birlikte harika işler çıkarmaktadırlar.Arkadaşım diye söylemiyorum, bu kız yakında türkiye'yi sallayacak.
http://www.flamencobosforo.com/index2.html adresinden kısa bir biografisine ulaşılabilen ve bitirmiş olduğu okullar ile almış olduğu müzik eğitimi hakkında bilgi edilinebilen, hoş sesle hatun kişi.
1982 doğumlu müzisyendir. (tanımı hallettik galiba)
sesini duyar duymaz aşık olduğum ve evlenmek istediğim bağyandır. kişisel bir entry mi? evet öyle. ama aşk evrensel kardeşim ben ne yapayım.
yeni bir feryal öney geliyor sanki. bu kız kardeş türküler'de söylese ne güzel olurdu yaa.
uuser gençlerin aşık olmakta hiç zorlanmadığı bayan kişi.
ek: ben de bu furyaya katıldım. engel olmak mümkün değil.
galiba bu kıza bende aşık oldum.aman allah'ım sen beni koru yarabbil al emin.

öykü'ye feryad.
babam çok zengin öykü sana en kısa zamanda kaset çıkartırım hatta ne kasedi cd çıkartırım.evlen benimle.
vıy vıyy deyişine kurban olunması caiz olan dişi.
son alınan haberlere göre bu akşam beyaz show'a konuk olacakmış. televizyona sarılıp yatacağım.
Bugün ikizi berk ile beraber beyaz show'a konuk olacak kişi. Flemenko la turca'dan canlı performanslarını sunacaklardır.
beyaz show daki hal ve tavırlarıyla kendinden soğutmuş hatun kişidir.
albümünü merakla bekledigim , güzel sesli , güzel yüzlü , kadın..
amatör çalışması youtube yorumcularının %90'ınca olağanüstü, süper, müthiş gibi kelimelerle ifade edilrken beyaz show'daki performansı için yine aynı kitlenin %90'ı tarafından ıyk, bok gibi, iyrenç sıfatları layık görülmüş hatun kişisidir. hakikaten ben de tiksinir oldum kendisinden. o kıyafet, o kasılış, o cingar ses ne kız?
beyaz show performansıyla amatör olanda ruh vardır, asalet vardır savına destek veren bayan vokalist.
"aman bir binayı yapamazsaaaan" derken patlamasından korktuğum hatun kişisi. zira iki canlı performansında da öyle bir izlenime kapıldım ben, bağıramıyorsan kasma be abla.
kısmet isimli albümleri weplay etiketi ile raflardaki yerini almıştır. Umarız orijinal albümlerini alacaksınızdır.
kısmet isimli albümü şu anda tüm müzik marketlerinde yerini almıştır.
Albümdeki parçaların isimleri
Evlerinin Önü Boyalı Direk (Tangos)
Bana Bunu Bana (Buleria)
Akşam Mahnısı (Fandangos)
Acımadı Canımı Aldı (Alegria)
Hastane Önünde incir Ağacı (Tientos) (süper söylemiş)
Leyla (Tangos)
Hayat ( Solea por Buleria)
Doldurdum Martinimi (Martinete)
Kara Lahana (Rumba)
Elveda (Buleria)
Allah yolunu açık etsin,çok değerli böyle insanlar. Bravo.
yıldız tilbe özentiliğini içinde tutamamış kişidir. ayrıca cihat aşkın'ın keman öğrencisidir. *
uzun zamandır bekledigim albümünü bugün temin ettigim güzel sesli hatun.
dişlerine çeyrek altın bir de nazar boncuğu * takmak istediğim evlerinin önü boyalı direk fenomeninin esas kadını.
evli olan güzel kişidir.
yıldız tilbe gibi anlamsız bir şekilde bağıran, flamenko usulu okudugu turkulerımıze yazık etmıs sarkıcı. evet amator vıdeolarında basarılıydı ama canlı yayın performansında neydı oyle ya! yeni bir balon şöhret daha geldi yani. sansasyonla beslenmezse havası cabuk iner bunun *
evlerinin önü boyalı direk şarkısının bir bölümünde '' ti ti ti ti '' ve '' yaşa yaşa '' diyen biri. ayrıca, yanındaki gibi kazık yutmuş bir edayla durmuyor ..
(bkz: overrated)
(bkz: el çırpıcı)