bugün

aşkım, bi tanem, hayatımın manası kuzum...
hayatımın ankara endeksli yıllarının vazgeçilmez, mocha düşkünü hatunu...
iyiki geldin...
hoşgeldin * .
klavyene kuvvet mi demek lazım ne.
nazar değmesin... **** * *
zepenktir. msnin ve nar cafenin vazgeçilmezidir. çok $eker ve $irin bir hatun oldugunu anlamak pek uzun sürmez. * *
bu entry editlenmek üzere girilmi$tir. *

daha o gelmeden merhaba denmi$tir ona.
(bkz: hello zepp)

edit: candan erçetin ve sezen aksu konserine gidip beni burda sinirden kudurtmu$tur.* kendisine burdan yok italyan falan demek istiyorum.

gelir gelmez sözlügü entry bombardimanina tuttu hadi bakalim hayirlisi...
tanım:nutella'yı seven hatun...

hoşgeldin zeeeeeeeeep. bu entry'i ertesi gün senin işe gideceğin bi gün yine bu saatte yazmak isterdim ama başka zamana artık o da, kısfmet...network woman * çok komik gülüyosun biliyo musun sölememiştim daha önce hiç, yani böyle içten *. komik çok komik bi kelime yahu...

neyse çok dağılması konu nihayetinde bir hoşgeldin entarisi sonuçta..

nutellaaaaaaaaaaa.....
isyan falan eder bazen. aldırış etmeyin. en küçük bi sevgü gösterisiynen kendine gelip sırıtmaya başlar.* yaptığı aptallıkları görmezden gelip, aldırmadan onu seven pek çok insanı vardır. hayretle karşılar onları. kafayı yiyip 1 şişe şarap ya da vodka bitirip saçmalamaya başladığında bile hep yanında olan, olmasa da koşup gelip sarhoş ayıltan dostlarına tapar.*
takıntıları vaar biraz da.. ama geçer onlar da* ***
halimi hatrımı sorup beni sevindirik eden uuser kişilik, pufumu benden çok görüyo şu günlerde...
super entariler giyeyerek, giydirerek kopmama sebep olan hatun. yildizli bakinizlarini ayrica bir sevmekteyim.

zepenktir, hastadir, geçmi$ olsundur. birlikte italyaya gitmek istedigimdir. bi sürü bi sürü fotografi çekilesi $irin ötesi $irin.
hanısı. *
gözlerini deviren kıskanç yarı-italyan.
evini ve internetini benim gibi sefil bir kula açan ipod sahibi bebenk.
gecenin bir vakti beni kıskançlık krizlerine iteceği sırada teknolojinin nimetlerini * * kullanarak beni gülme krizlerine sokabilen süper cici hatun. daha bir kaynanalığını göremedim, böle kaynanaya can kurban he gülüüüüm.

ayrıca;

-buna yorum yok.
-buna hiç yok.
-buna biraz olabilir.
-buna olmasa da olur ama size bağlı.
-e hala yorum yapmadınız mı?
-düğün ahalindeki yakışıklılara da yorum bekleriz.
-çanakkale içiiiiiiinde vurdular beni.
-yok lan vurmamışlar.
-vurdu diyenler 3988'e evet yazsınlar.
-ne diyorum ben?
-bilmem.
hazir kalicak yerim yurdum yokken, çeyizimi bavulumu her $eyimi toplayıp kaçacagim male
kafası kalbi karışık kuzu*
yeni yılda dünyaya minik minik kuzucuklar getirmesini dilediğim çekik gözlü madagaskarlı hatun.. hep öyle gülsün yeni yılda da..
doğum günüme gelmeyen kırmızı dudaklı keva$e.
güncel Önemli Başlıklar