bugün

Ramazan ayında içerler hep fakirlerin bilmediği gerçek.
Evde dana kadar bi kahve makinesi var ama ben granül kahveden aldığım hazzı asla alamıyorum. Ruhumda ki “ögrenciyi” asla arkamda bırakamayacağım galiba..
Türk kahvesinin üstüne tanımam. Zaten bütün kahvelerin atası kahve çekirdeği. Efendi gibi cezvege atın telvesiyle köpüğüyle götürürn gitsin.
Kahve makineniz uygun fiyatsa ben talibim selam.
Fasfakir halimle günde en az 1 kupa içerim. filtre kahve makinem, french pressim, chemexim hatta Moka potum bile var ama her ay uygun fiyatlı kaliteli kahve çekirdeği avına çıkıyorum maalesef...
An itibariyle zengin hatta zepzengin olduğumu öğrendiğim başlık. Çok öyle mühim bişey değil filtre kahve. Bence herhangi bir ölçüt olarak kullanılacak birşey hiç değil.
Arkadaşlar filtre değil fitre diyorum hani şu fakirlere verilen para abooow. Ben mesela geçen ramazan fitreyi kave alıp dağıttım fakirlerde içsin diye.
Kpss’ye hazırlanırken daha zenginmişim her gün 1 kupa filtre + bir sade türk kahvesi içerdim.
Şimdi atandım içemiyorum Ağır geliyor ya. Ben filtremi gündüz içerim ayrıca, oturduğum ve keyifle içebileceğim bir iş olmadığından gündüz ona vakit de kalmıyor. Bir Sade Türk kahvesinde bırakıyorum.
birgün herkes fitre içecekh!
2023 fitre kahve miktarı 70 ml dir.
-Kave işleri başkanlığı -
Zengini bilmem de Zevk sahibi insanların içtikleri kahve çeşididir.
Kahveyi şımartıp, aromalandıranlar sadece kahve içmeye özenen gelenekselcilerdir.
Fakirlerin bilmediği durum.
Kave ne lan
Doğrudur mesela ben içmiyorum.
Alakası yok damak zevki tamamen.
Fitre diyorum fitre fakir fitre nasıl verecek ya.