bugün

film yapımcısı olmak, sonra da parayı basıp kendi zevklerime göre film çektirmek.
paramın yarısını dolara yarısını da euro'ya yatırıcam. sonra hem amerika'dan hem de ingiltere'den bir köşk satın alıcam. yazları kaçarım arada.
önce paranın bir kısmını borsa’da yatırım için ayırırım. daha sonra dış kaportamı güzelce bir düzeltirim. bunu da hallettikten sonra latin adalarında kokolu mokolu, codeinli backwoodlu partilerden partilere koşarım.

özel uçağımla o kıta senin bu kıta benim dolaşır, dünyaya dair tüm heveslerimi tatmin eder en son soluğu elon musk’ın yanında alırım. spacex’e yatırım yapıp bir miktar hisseyle bilim camiasına dahil olurum. insanlığın sonunu getirmek için de canla başla çalışırım. ömrümün kalanını yalnızca bu motivasyonla tamamlarım. they had us in the first half dediğinizi duyar gibiyim :d
Karıyı boşayıp bir manken katoloğu satın almak.
full akbil almak.
Kesinlikle tabanı su görünümlü iki katlı villa içine camlarını full akvaryumlu ortam yapmak. içine köpekbalığı bile koymak isterim. Dışarıda da türlü türlü egzotik meyve ağaçları ve kayalı havuzu olacak. Şu an Uzak ama yarısı yapılabilir.
Cümbur cemaat beyti yemeye gitmek.
bu parayı ne yapacağım diye düşünmek. zengin olmanın tanımı önemli burada. benim için zenginlik yıllık 1 milyon dolar üzeri gelir şuanda. hayallerimiz hayalarımızdan büyük. icraata başladık.
fiyatlarına bakmadan kitap almak.
o kadar çok kii.
en seksi eskortlarla sabahlara kadar seks.
Vasiyet hazırlamak.

malımın mülkümün büyük bir kısmının hufflepuffle hatun vakfına devredilip kimsesiz çocuklarla sokak hayvanları hayrına kullanılmasını isterdim.*
sahi bu zenginler ne yapıyor?

Peru’yu görmek istiyorum. Ama sanırım Peru’ya gitmek için zengin olmam gerekmiyor. Demekki her şey para pul değil.
Amerikan vatandaşlığı almak.
Ailemi mutlu etmeye çalışırdım tabikide.
Ne kadar zengin olacağıma göre değişir ama baştan sona kendi dekorasyonum olan küçük bi eğlence evi dizayn etmek olabilir böyle PlayStation kütüphane kocaman bir ekran satranç takımı pofuduk yatak örtüsü tülek halı her noktasıyla bana iyi hissettirmeli sürekli orada kalamasam bile bi süreliğine gittiğimde deşarj halde donmeliyim.
Tatildir.
Okuz gibi bahceli, havuzlu ev almak.
geri fakir olmak. evet.
paraları saymaktır, bu devirde kimseye güven olmuyor.
yatırım. ruhumuz fakir ne yapalım.
Hayal kurmaya gerek yok.
tabiiki yıllarca sürecek tatil.