1. 1.
  t-box firmasının sevgililer günü için hazırladığı zar takımı olup bir zarda pozisyon figürleri, diğer zarda da mekan isimleri yer almaktadır. örnek olarak bir zarda misyoner figürü diğerinde ise mutfak tezgahı yazısı denk geldi. işiniz zor..
  6 -1 ... ayseciginalpellayadoyduguan
 2. 2.
  http://shop.t-box.com.tr/...duct.aspx?proid=451733333
  1 ... okuzcuk
 3. 3.
  bugun itibariyle bir alışveriş merkezinde görülen, "a bu neki böyle" diye arkadasa sorulan, cevabı üzerine niyeyse yine ne oldugu anlaşılmayan şey. t box zaten yaratıcılıgın (!) dibine vurmuş bir marka, bu kadarına pes ama...
  2 ... susamsokagi
 4. 4.
  aylık satışlarını çok merak ettiğim t-box ürünü.
  1 ... erme1984
 5. 5.
  sözlük formatına aykırı seks oyuncağı(!).
  3 -2 ... yamuq
 6. 6.
  Zarasutra Kullanım Talimatnanesi

  Zarların ve rastlantının hayatımıza ne kadar yön verdiğini elimizde tutmakta olduğunuz şu güzide üründen sonra çok daha iyi kavrayacaksınız. T-box'un son mucizesi sihirli Zarasutra zarlarını kullanmaya başladıktan hemen sonra bunun etkisini göreceksiniz. Unutmayın ki düzenli yapılan cinsel faaliyetlerin insan bünyesine bir çok yararı vardır. T-box tüm dünyayı bu mükemmel ürün vasıtasıyla savaşmayıp sevişmeye çağırıyor. Tabii ki Zarasutra giren eve doktor girmediğini de biliyorsunuzdur umarız. Keza demin de demiştik, düzenli cinsel temas kadınlarda güzelliğe, erkeklerde ise ele yüze bir nur gelmesine yol açıyor. E tabi Zarasutra'nın açtığı bu zevk yolundan ilk giden hatta gelen, imkanınız varsa gidip-gelen denekler olarak da sizi seçtik. Amacımız sizi daha güzel insanlar haline getirmek. Unutmayın çirkin insan yoktur, az seks vardır. Kısacası Zarasutra cinsel yaşamınıza cemre gibi düşecek. Her yeri ısıtacak. Hatta ısıtmayıp yakacak. Sizi şimdiden çok sevdik. Keşke paketin içinden biz de çıkıp ağzınıza birparmak mesir macunu çalabilseydik. Olsun, gelişen teknolojiyle eğer bir gün ağzınıza bir kutudan çıkıp da mesir macunu çalan birisi olursa o kişi kesinlikle T-box olacaktır. ister inanın, ister inanmayın o günler geldiğinde kurumlar kişilere bile dönüşebilecek! Şimdiden doyum gününüz kutlu olsun!
  1 ... reanarchy
 7. 7.
  zar tutmanın sorun teşkil etmediği tek şey.
  2 ... neden hagi
 8. 8.
  ilk duyulduğunda anlaşılmayan fakat alışveriş merkezinde görünülünce gerçek hayata pek uygun olduğunu düşündürmeyen şey.
  ... deepfry
 9. 9.
  her ne kadar ütopik bir düşünce olsa da;

  (bkz: uludağ sözlük zarasutra zirvesi)

  tabi katılımcıların tamamını erkekler oluşturursa pek bir lezzeti kalmaz.
  2 ... cerquanne
 10. 10.
  ismi kadar işe yaraması bakımından da harika olan bu ürün, 2 tane zardan oluşmaktadır.birisinin üstünde mekan adları, diğerinin üstünde ise pozisyonlar bulunmaktadır.karşı cinsle oynanabilecek en zevkli oyun için ihtiyacınız olacak tek şey. * *
  http://www.geyikurunler.com/wp-content/uploads/2009/02/kamasutra-zar.jpg
  ... buyuk resim gorucu