(bkz: uhu) çılgınlar gibi kokluyoruz efenim
Ciğeri öldürmenin bin bir türlü yollarından sadece biri.
Kokain kokusu.
Zift, akril ve tiner. insan kokladikca kendinden geçiyor.
yeni araç kokusu da sevilen ama zararlı olduğu pek düşünülmeyen kokulardan biridir. bu koku; otomobillerin içinde kullanılan plastik parçalar, deri, ahşap ya da kumaştaki kimyasal maddelerden kaynaklanır. bilimsel araştırmalarda, yeni otomobil kokusunun, sıcakla birleştiğinde insanlara yeni bir binanın içindeki kokudan daha fazla zarar verdiği tespit edilmiştir. yeni Araç kokusuna uzun süre solunduğunda; baş ağrısı, mide bulantısı ve baş dönmesine neden olup astımı da tetikleyebilmektedir. tabii ki son yıllarda üretilen araçlarda üretim standartları yükseldiği ve geri dönüşümlü, toksisite oranı düşürülmüş materyaller kullanıldığı için bu zararlar yok denecek kadar azaltılmıştır.
Benzin kokusu ve tahta kalemi kokusu... Vazgeçilmezlerim.
zararlı olduğunu bildiği kokudan haz almaktır.

egzoz kokusu bi harika dostum.

Böyle petrol ofisinde kapıyı açıyosun,

burnuna buram buram bu koku geliyor.

içerdekiler "kapa şunu arabayı kokuttun" dese de,

aksine bütün kapıları açasın geliyo filan.

öyle bi koku egzoz kokusu.
Aseton kokusu .
Sprey boya.
404 ve mazot favorimdir.
görsel
Bunun verdiği mutluluğu veremeyen insanlar var. VazgeçilmeZift. <3
(bkz: tiner)
Hastasiyiz dede.
(bkz: onun hayalinin kokusu)

(bkz: onun kokusu)

(bkz: leylak çiçeğinin tatlı kokusu)

(bkz: böğürtlenli turta kokusu)

(bkz: the wolven storm)
(bkz: egzoz dumanı)
havai fişek patladıktan sonraki duman kokusu

Verrutol.
Benzin, uhu, bally iyi birer örnektir.
osuruk kokusunu içine çekip "oh mis" diyen insandır. Sadece kendi osuruğu değil başkalarınınkine de aynısını yapandır.

(bkz: umumi tuvalet kokusu)
havai fişek patladıktan sonraki duman kokusu.
(bkz: tiner kokusu)

(bkz: benzin kokusu)

(bkz: yanmış kibrit kokusu)

(bkz: rakı kokusu)

(bkz: uhu kokusu)

soba borusu boyası.
Garip şekilde benim gibi benzin kokusunu çok seven var gerçi zamlarla herkes lpg ve mazota dönünce neye benzediğini hatırlayamaz olduk ayrı husus.
Naftalin. Yuvarlak olanları.
Oje uhu egzoz....
yeni yakılmış sigara kokusu (sigara içmediğim halde o ilk kokuyu duymak beni nedense çok cezbeder)
yakılan kibritin barutunun kokusu
sönen mumun kokusu
uhu-bali (evde bir şey yapıştırmak için kulandığımda çıkan o koku ilgi çekicidir. )
benzin (her benzin alışta o ilginç koku hemen ilgimi çeker)
yeni gazete ve kitap kokusu (yeni kitap ve gazeteleri mutlaka koklarım, çok hoş bir kokudur o koku)
süpürgemizin arkasından çıkardıgı pis hava. Bu kadar güzel bi koku olabilirmi evi süpürürken bi iki dakika içime çekmezsem olmaz.