bugün

Zararlı kokuları sevme durumudur.

Bali
Derby
Tiner
Mazot
Egzoz
Zift
Aseton
Oje
Yağlı boya
Plastik boya
Uhu
Rutubet

ilaveler :

Havai fişek
Torpil, kız kaçıran
Kitap (m.e.b)
Yeni dolap kokusu
Elektronik aletlerdeki çin amca kokusu
Vernik
Sprey boya
Guaj boya
Pastel boya kutusu

Edit: tek manyak ben değilmişim. Teşekkür ederim yalnız bırakmadığınız için sayın yazarlar.
sigara kullanmadığım halde sırf kokusu için zippo almışlığım var .
Boya kokusu * ))))
(bkz: müptezel) vs (bkz: gizli müptezel)
(bkz: aseton)
Bayılırım kokusuna.
Kucukken araba mazotlarini koklayarak takip etmisligim var ya da sokaga sinek ilaci sıkan arabanin arkasindan kosup kaybolmuslugum.
(bkz: benzin)
Bu kokular Zararlı da olsa aromatik olduğundan çekicidir.
Benim favorilerim Muşamba ve çakmak gazı.
Oje ve uhu...
Mazot ve zift kokusu favorimdir.
Zift kesinlikle favorimdir. Küçükken zift döken araçları izler akşama kadar o kokuyu içime çekerdim. Ne günlerdi be.
uhu,
bali,
boya,
oje,
egzos.

manyak mıyım neyim bilmiyorum ama bunların kokuları hiç kuşkusuz çok çekici geliyor.
Domestos cif yüzey temizleyicilerin kokusu bunlardan dolayı hergün oda temizlenir mi ? Ben temizliyorum.
süpürgemizin arkasından çıkardıgı pis hava. Bu kadar güzel bi koku olabilirmi evi süpürürken bi iki dakika içime çekmezsem olmaz.
yeni yakılmış sigara kokusu (sigara içmediğim halde o ilk kokuyu duymak beni nedense çok cezbeder)
yakılan kibritin barutunun kokusu
sönen mumun kokusu
uhu-bali (evde bir şey yapıştırmak için kulandığımda çıkan o koku ilgi çekicidir. )
benzin (her benzin alışta o ilginç koku hemen ilgimi çeker)
yeni gazete ve kitap kokusu (yeni kitap ve gazeteleri mutlaka koklarım, çok hoş bir kokudur o koku)
Oje uhu egzoz....
Naftalin. Yuvarlak olanları.
Garip şekilde benim gibi benzin kokusunu çok seven var gerçi zamlarla herkes lpg ve mazota dönünce neye benzediğini hatırlayamaz olduk ayrı husus.
soba borusu boyası.
(bkz: tiner kokusu)

(bkz: benzin kokusu)

(bkz: yanmış kibrit kokusu)

(bkz: rakı kokusu)

(bkz: uhu kokusu)

havai fişek patladıktan sonraki duman kokusu.
osuruk kokusunu içine çekip "oh mis" diyen insandır. Sadece kendi osuruğu değil başkalarınınkine de aynısını yapandır.

(bkz: umumi tuvalet kokusu)
Benzin, uhu, bally iyi birer örnektir.
havai fişek patladıktan sonraki duman kokusu

Verrutol.
(bkz: egzoz dumanı)