bugün

kocaman ho$geldin dedigim, kocaman herif. yazar fabrikası gibi bi odası vardır bunun. * * votkalı jölelerimin bir numaralı tüketicisi, güne$li bir ankara gününde üç laptop ta$ıyarak hayatımı kurtatmı$ insan.
rakının şehrinden gelmiş adam sözlüğe daha ne yapsın, hoşgelmiş. ben senden önce yazar olurum, senden önce çaylaklığım biter dedin, öyle oldu gerçekten de. şöyle süper, böyle muhteşem demeyecem andaç yazısı gibi. yavaş yavaş tanır insanlar nasılsa nasıl bir adam olduğunu.

hee bir de ev arkadaşı olmayı son anda ıskaladık biz bununla, çıkmaz artık benden, ya da ben ondan *
"bana ne ben ulusa (ankara'dakine *) gidicem" diye tepindiğimde kolumdan tutup götüren ancak uzun saçlarından dolayı benden daha panik dolaşan, sevdiğimin thexecutivele beraber ankara hayatını paylaştığı kocaman uuser. ha şu da var ki ben bundan önce yazar oldum diye kıskandı, çatladı, azmetti yazar oldu. iyi de etti. * ben görünce selamınızı söylerim. *
en böğürtülüsünden metalciymiş bu user öyle diyorlar. sigarayı bi türlü de bırakamamış. içki desen gırla zaten. * * tembeldir ayrıca. ama kendisi gibi kocaman kalbi vardır. *swh~ ~ (bkz: kendini övmek)
beholderr ile eve çıkamamasına rağmen genede o evden pek çıkmayacağa benzeyen adam.**
ha bi de rakı imbiğinde doğduğundan mıdır nedir hiç sarhoş olmaz bu zat... herkesler kafayı bulduğunda silvinin * evinde karşılarına oturup dalga geçmek pek keyifli olur zira beni de hiç sarhoş görmemiştir. ayrıca bana obur diyen bu insanın pişirdiğim yemeklerle de arası pek iyidir. hatta pişmeden ekmekle yemeği bitirme gayretini bile göstermiştir. beholderrın evinden çıkmayacağı gerçeği ile daha sittin sene beslerim ben bunu... * *
sigarayı bıraktığıma bir türlü inanmayan herif. amerikaya gelmesi için rifatı arayacağım. * * bi de övmek gibi olmasın fen lisesinden mezun olup eşit ağırlık seçen süper zekilerden **biridir bu.
bir okuze mesaj atip halini hatrini soran ama o okuzden cevap alamayan insan evladi. ozur diliyorum. zapil zupul bi niki var.*
sınavının sonucunu dilediği gibi alsın kırk gün kırk gece düğün yapacam düğün. sünnet olmamış lan bu daha... *
sınavdan istediği puanı bi türlü alamayan insan.*
evi hayırlı ugurlu olsunmu$. evinden votkalı jöle ve sylviaplathh hiç eksik olmasınmı$. *
sigarası ve sevgilisiyle masama te$rif etmesi gerekirken benim saçlarım senden daha güzel diye beni çıldırtan yaratık.*
yeni yılda da başının etini yiyeceğim, kardeşim benim.. mutlu seneler, her şey dilediğin gibi olsun!!!
hayatta yapmak istediği şeyin farkına varmış olan insandır kendisi. kimi sevdiğini anlamıştır. ne yapmak istediğine karar vermiştir. inşallah bundan sonra bi sorun yaşamazsa gerçek sevginin ve gerçek sevgilinin nedemek olduğunu yaşayacak olan yazardır.belki bazen geçmişinden utanacak ama genede mutlu olacak yazardır.
her duruşu, dokunuşu, konuşması seks kokan yazar.
bu gece evimde ikamet etmesi dolayısıyla bir şişe 70lik şarabı fondip edebilmesine tanık olduğum ve hala "ne lan bu herif" sorunsalından kurtulamadığım insan evladıdır. lan 70lik birayı anlamıştım da bi şişe şarap ne aq!!!
organizasyonlarını bitirmiş ve artık işsiz insan.