14 kasım 2012 günü gelişmelerden yaptığı duyurudan sonra;
(duyuruyu hatırlayalım)

--spoiler--
uludağ sözlük desteği ile internette fişlenmeye hayır kampanyası başlatıyoruz arkadaşlar.

TTNET bizi koyun zannediyor. Avrupa'dan kovulan Phorm, Türkiye'de TTNET'e sığındı. TTNET'in izni ile Türk insanını internette takip ediyor.

(bkz: 15 aralık 2012 ttnet e meeleme eylemi)

http://www.fislenmeyehayir.com
--spoiler--

ifşa ettiği, koyun olmadığımızı beyan ettiği, konuya tepkisiz kalınmayacağını (ttnet aboneliklerini kapatma v.b.) göstermiş ise de; ne trajikomiktir ki amk, 16 kasım 2012'de aynı şirketten kendi sahibi olduğu sözlüğe ttnet'ten reklam alan zall'ın bu koyunları kurtlara yedirişini içine sindiremeyen yazarın sitemi.

evet, zall bitmiş.
bunun üstüne demokratik hakkınızı kullanarak bunu zall başlığı altına yazdığınızda, sırf toplumsal tepkileri engellemek adına zall başlığının da sol frame'e gelmesini engellemiştir.
(bkz: zall ın sol frame e gelmemesi) olsun kendi zall tanımımızı buradan da haykırırız. #17531370

eğer, gerçekten burada güzel arkadaşlıklar kurmasaydım ve söylenecek kelimelerim bitseydi, iki dakika durmazdım... yaklaşık 8500 entryim var. onları yüzüstü bırakacak değilim.
uzatmadan, en kısa sürede zall'ın kendi özeleştirisini gelişmeler kısmından yaparak kendisini en azından düzlüğe çıkarmasını bekliyoruz. ya da neyse ttnet'ten aldığı para, toplarız aramızda hesabına yatırırız. insanında bir prensini olur amk. belki bu başlıktan sonra silinirim. ama bir imkansızlık gider, bin imkansızlık gelir. her hücre bir yüreğe dönüşür...

--spoiler--
zall bitmiş
--spoiler--
zall'ı bir programda izledikten sonra bu çocuk biraz para göz herhalde diye düşünmüştüm, prensiplerini yıkacak kadar ileri gideceğini tahmin etmemiştim.

en azından eleştiriye açık olmasını dileriz.

sanırım haklı bir önermedir.
(bkz: hem meleme eylemi hemde ttnet reklamı)
(bkz: eto bitmiş)
(bkz: zall ı bitirme operasyonu)
(bkz: zall çok bozdu)
zall pireymiş beyler.

http://i1.ytimg.com/vi/HvU4c91iafE/maxresdefault.jpg
(bkz: kesin bilgi).
bir oktay derelioğlu sözü. onda söz senettir zaten. kesin olarak bitmiş.
Bu sefer harbiden bitmiş.
Zall bitmiş kafana düşmüş o zaman sende bitlendin.
Gülmedim gülmeyeceğim.
Zall ıma laf ettirmem.