bugün

Ülke standartlarına göre kaliteli iş yapan grup severek dinliyoz.
yuzuk parcasi can yakar.
Zakkum kelime olarak bitki bilimine girer ve bir diğer anlamı ağıağacıdır.
çok yararlı ve internetten bulunamayacak bir bilgisinden vermek istediğim ne güzelli ne güzel kokulu bitki.

ortodifenoller, indol asetik asit oksidaz enziminin aktivitesini inhibe ederek zakkum bünyesindeki etkin indol asetik asit yoğunluğunun artmasına ve dolayısıyla bu bitkinin hızlıca büyümesine neden olurlar. bu bitkiyi çabucak büyütmek için benzersiz bir bilgidir.

ama tüm bunları nerden biliyor bu bitki?

(bkz: hadi ateistler bunu da açıklayın) *
güzel sarkilari olan grup. eskiden dinlerdik.

yalniz sectikleri isim kendilerini satanist yapmaz. zakkum da cehennemde de olsa allah in yarattigi bir agac sonucta. sirf ismi yuzunden satanist olduklarini dusunmek cok yuzeysel.
ah çikolata diyerek parayı kıramayacaklarını anlayınca dümeni arabeskten bozma alaturka rock müziğe kırmış, sikko sikko şarkılar yapan gruptur. aynı alandaki rakipleri de gripin , gece yolcuları falandır.
türkiye'de rock müziğin olmadığının ispatı grubumsudur.sen rock iddiasıyla çık, yapış yapış arabeskle devam et.koyun gibi sesler çıkaran detone solisti yüzünden kanal değiştiriyoruz çıkınca.rezaletler.
harika bir rock/ glam rock grubudur bi ara hastasıydım.
mutluyken bile mutsuzluğa sürükleyen grup.

güzeldir ama.
önceden, tabi çok önceden ankarada çıkarlardı. kızılayda garaj diye bi mekanda. şimdi simit sarayı mı oldu dönerci bilmiyorum. amına kodumun ankarası.

bu adam, yusuf muydu adı, şahane placebo söyler mesela. şimdiki gibi değil, sağlam sesi, sağlam yorumu vardır.

şimdi orası simit sarayı mı oldu dönerci mi bilmem. ne müzikleri tat veriyor artık ne ankara. gençlik de kalmadı üstelik. yürüye yürüye o soğukta, eve gitmeleri mi özledim lan?
konserine gitmek istediğim tek grup , normalde hiç hevesim yoktur konserlere falan ama ölmeden önce mutlaka bir zakkum konserine gitmek isterim.

5-6 tane bilet alayım ufak bir sofra kursunlar oraya açayım rakımı yusuf demirkol söylesin ben içeyim , hatta onlar da buyursun gelsinler karşılıklı içelim , anason söyleyelim içerken olmaz mı lan ?
evet efendim bu adamlar iyi adamlar güzel adamlar yeni albüm çıkartmış bir gece yarası diye. belli ki bu adamların canını yakmışlar ki böyle şarkılar yapıp bizimde canımızı yakıyorlar. Yüreklerine sağlık bozmadan devam ederler inşallah.
Yeni albümünü özellikle sabah yeni uyandığınız saatlerde, gece herkesin uyuduğu ve kendinizle başbaşa kaldığınız zamanlarda dinlememenizi tavsiye edebileceğim güzel adamların oluşturduğu güzel grup.
Her haftA if'te konser veren grup.
solistinin sesi güzel olmayan grup. açık ve net.
son çıkardıkları şarkılarla baya efkarlandıran gruptur.
Yeni Rakı reklamıdır. Her şarkıları her klipleri subliminal rakı içmeliyim olan gruptur.
turkiyenin suan aktif net en iyi grubudur.
Azab yemeği.
-Bir ışık yok biliyorsun tünelin öbür ucunda.
Biraz daha zorlarlarsa türkü bara ciksalar kimse laf etmez. Biraz rockin özüne donun gidigina koduklarim.
Görmedim ben başka mevsim burda her gün sonbahar.
-bilir misin gözünü tavana dikip saatlerce bakmayı ? sözleri ile başlayan sevdiğim şarkıyı söyleyen grup.
boktan gruptur tamamiyle balondur.
vocalisti gaydir. her an mikrofonu bir yerlerine montalayabilir.
Çiçek olan zakkumu yeğlerim. Zira boka yaramayan gruptur.