bugün

şüphesiz ki bir realite. kim ki zafer partisinin peşinde koşuyor gözümde akp destekçisidir, kripto akplidir, millet ittifakının oylarını bölüyordur. hayal peşinde koşmayın, gencecik dimaları zehirlemeyin. bu ülkede ilk olması gereken malum şahsı sandıkta yenmek, onun için de karşısındaki en güçlü adayı desteklemek.
önce olmasi gereken bu. sonra herkes yolunu çizer.
aklı selim kişi beyanatıdır. % 1,5 oy alma potansiyeli olan çakma milliyetçi partyi göklere çıkarıyorlar. adam olsanız bi kişiye karşı 7 parti birleşmezdiniz. bu ayıpta size yeter. gerçekten çok yazık..
Mehape'de milliyetçiyim ayağı yapiyordu.

Gördük ne olduğunu !.

iktidar yalakası olup tükürdüğünü afiyetle yaliyor...

Swh.
%2 bile alamaz. Düşünmeye değmez.
lan oğlum beni siyasi polemiğe çekmeye uğraşma.

yüzde 1 oy alır diye küçümsediğiniz parti, şu an türkiye'de doğruları haykıran tek parti.

yani şimdi zafer partisi yüzde 1 oy alacak, iktidar olamayacak diye desteklemeyelim mi? yahut ben bu kadar kişiliksiz biri olsaydım sen benimle arkadaş olur muydun?

bak misal, benim tuttuğum takım bursaspor, 2. lige düşecek bu sene.

ne yapayım ben şimdi? bursaspor başarısız diye, doğru bildiğim kulüpten vaz mı geçeyim? beşiktaş'ı mı tutayım?

ulan, tayyibin karşısında desteklediğin adam, hdp ile kol kola, siyasal islamcı davutoğlu ve babacan ile kol kola gezen adam.
khk'lılara af çıkaracağız diyen adam.

biz ne diyoruz?
mansur yavaş aday olsun, hem akp'den, hem mhp'den oy alabilecek tek adam mansur yavaş.

ama siz hala kemal kılıçdaroğlu'nu cumhurbaşkanı adayı yapmaya uğraşıyorsunuz ve umut dolusunuz.
vallahi kusura bakma, seçmen kütüğüne kayıt yaptırmayı beceremeyip oy kullanamayan adamın bu ülkeye cumhurbaşkanı olacağını düşünecek kadar romantik biri değilim.

benim için ülkemin 3 büyük sorunu var.

1)mülteciler.
2)ekonomi.
3)terörle mücadele.

senin millet ittifakı dediğin 6'lı masanın bu konular üzerine ürettiği tek bir tez bile yok.
ama zafer partisi'nin bu 3 konuda da geliştirdiği, kamuoyu ile paylaştığı projeler var.

şimdi sana samimi olarak soruyorum, hal böyleyken, ben neden zafer partisine oy vermeyip kılıçdaroğlu'na oy vereyim?

sen ibrahim ile karıncanın hikayesini biliyor musun aybalam?
işte ben ibrahim'i yakan ateşe su taşıyan karıncayım...
Bence de olmayacak.

Ama tengir budun Mansur yavaş konusunda haklı.

Yap başkan adayı bak keyfine hdp siz %65 oy alır çil yavrusu gibi dağıtır.
Daha önce de yazdım. Türkiye'de ekonomiden önce gelen daha ciddi sorunlar var ve bu sorunlar bizi ilerleyen yıllarda parçalanmaya götürecek.

Bunları dile getiren ve projelerini tek tek açıklayan tek parti zafer partisi.

Muhalefet gider de imamoğlu ya da kk'yı aday gösterme gibi bir hataya düşerse birçok kişi sırf tepki olsun diye inadına gider rte'ye oy verir.

Bu yüzden şu an tek dişe dokunur aday mansur yavaş veya tanju özcan benim nazarımda.

Keşke destek olsa da ümit özdağ olsa. Kendisine oy verirdim eğer mansur ya da tanju özcan ya da dişe dokunur aday çıkmazsa.
Zafer partisine üye olun teşkilatlarına yönetimine girin. sokak sokak gezin.
Sizi o zaman ciddiye alacağım. Siyaset sosyal medya da değil saha da yapılır.bir parti en 100 milyon TL ile kurulup teskilatlanır.var mi paranız beyler.
Paranız yoksa hiç anlatmayın bu ülke de kimse parası olmayanı iplemez.
Bu yazdıklarım reel politik.
Ümit Özdağ başkanı doğru bir lider görüp arkasından yürümenin maliyeti bu.
Ben burada yazanlardan başta dostum tengir olmak üzere yukarda saydığım şeyleri yapacak bir göt göremiyorum.
Varım ben bursa il başkanı olacağım diyorsa destek vermeyen libaryi te.
Ama bunun harici takılanlar boş yapıp kafa açar sadece.
Saçma bir başlıktır.Her kimin içinde bir gram Türklük var ise Zafer partisini desteklemeli.
evet zafer partisinden bir bok olmayacağı gibi REiS in gideceğini hayal edenler başka hayeller seçsin kendisine, sükütu hayal iyi değildir demedi demeyin.
tengir budun zafer e ver sen zafere sakın şaşma yolundan..
boşuna batmadı bu ipne titanik. sen gözünün önündeki koca buz dağını görememiş adamsın, sana ne siyasettin? parça parça gözümden düştün tito abi, daha da midillici ile atıştığını görürsem midilliciyi tutarım. hıh.
hep aynı laflar. bu ülkenin siyasetiyle tanıştığımdan beri "oylar bölünmesin" veya "oylar bölünüyor" diyen, insanların oylarını beğendikleri partiye tapulayan fanatik muhaliflerin sözlerinden usandım yeminle.

oy bölmek ne demek, demokrasi oyların bölünmesidir zaten.
Güçlu bir kadron bir hikayen ve destekçin yoksa yok olup gideceksin. 2 kere 2 dört.
ulan 15 milyon mülteci olmuş hala daha da kapıdalar gelecekler diyorlar dünyada örneği yok bunun adamlar hala kadrosu yok, kürtler oy vermez, ekonomi planı yok falan diyor sinirden kendimi sikecem yarın sokakta 20 tane pakistanlı karınızı ananızı kolunuzdan çekip götünü sikerken twitter cuckold yapmak istiyorsunuz galiba bunun başka açıklaması yok.
millet ittifakı kendisi hariç tüm muhalefet partilerini kripto akpli, stepne ilan ediyor. asıl stepne kendileri olmasın acaba? mevcut siyasi ortam kutuplaşmaya müsaitken sürekli birilerini bir şey ilan etmek popülerlik oldu. ayrıca kimse millet ittifakına oy vermek zorunda değil, herkes kendi görüşüne göre oy kullanabilir kimse de millet ittifakını desteklemediği için iktidar partisi sevicisi değildir. bu algı çalışmaları bilinçli insanların kanacağı şeyler değil.
Zafer partisi gibi radikal partiler zaten olağan şartlarda bir yere gelemez. Bu tarz partiler, düzen partilerinden bi bok olmayacağını anlamış insanların kanalize olmasıyla beklenmedik şekilde yükselirler.

Trump da aynı şekilde seçilmişti, nsdap da böyle iktidara gelmişti.

Zafer partisi iyi pr yaparsa ; göçmen, işsizlik, etnik gerilim gibi gerçekten ayrı ayrı çok ciddi problemlerin olduğu bir ülkede şansı hiç az değil.

Geçmişte chp, mhp, ip e oy verdim, seçime girerse isterse 100 oy alsın yine oyum zafer e. Zaten hep npd'ye özenmiş, bizde niye yohk demiştim.
Bence olur özellikle mülteci konusunda bayağı oy alır.
zafer partisinden bir bok olmaz diyen kılıçdaristler. iyi bakın şuna;
(bkz: zafer partisine laf edenlerin oy vereceği lider)

olm frank lucas var ya frank lucas, o bile sizden daha akıllı lan.
adama "neden hala tayyibe oy vereceksin" diye sorsak "tayyip sayesinde türban takıyorum" der çıkar işin içinden.

peki ya siz? neden hala kılıçdar'a oy veriyorsunuz?
kimse kusura bakmasın.
muhalefet bloğunu böldürmeyeceğiz.
görsel
Zafer partisi seçime tek başına giremez.
ittifak olarak cumhur ittifakına katılır.
Şimdiden yazayım.
https://www.internethaber...adam-degilim-2240341h.htm

meraklılarına.......
Bok sizden olur. Doğru tespit. Bizden bok olmaz.
bok bizdense o bokları kima yedireceğiz malum, hazırlasınlar çatallarını kaşıklarınıını o zaman, bir zahmet haber ver emi..
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar