bugün

Acele etmesin daha on gün var, belki bulur birini..
(bkz: Bir başına girdim yılbaşına)
Evet gerçekten zor. Acı çekiyorum. Sadece sevgili değil. aynı zamanda arkadaşımda yok. Daha acı veren şey ise yaşamıyor olduğum.
Sevgili yaz 2222 ye gönder sevgilin cebine gelsin!! Hadi durma.
takmayın kafanıza böyle şeyleri, hayattaki amacınız illa ki birisiyle vakit geçireyim olmasın. yılbaşına yanlız girmeyeyim vs vs diyerek illa ki birisini bulmak veya birisiyle beraber olmak zorundaymış gibi düşünmeyin.

tek veya çift emin olun fark etmez ; iyi insan olun, mutlu yaşamaya bakın. totalde önemli olan bu.
yılbaşının gelmesini istemeyen insandır.
Ezik falan demeyin kafanızı kırarım. Yeni ayrılmıştır belki sevgilisinden. Hala aşk acısı çekiyordur belki. Varsa yalnız geçirmek istemeyen Ankara civarlarında mesaj atabilirsiniz efenim
yılbaşını geçirmeye karşı insandır. yılbaşını kutlamak istemediği için sevgilisiz kalmış olabilir.
Yılbaşını sevgilisiz geçirmek değil de "sevgisiz" geçirmek bence asıl problem.
(bkz: ömrünü ideal sevgiliyi arayarak geçirmek)
Bir şey kaybettiysem çok üzülürüm ama onun dışında hiç s.kimde olmayan bi' durum.
6 yıldır benim. 6 yıldır yılbaşında aklıma bile gelmedi bu durum. Bu süre içinde Arkadaşlarla alkol içerek yeni yıla girdim, tek başıma uyuyarak girdim, akrabalarla sobanın yanında portakal yiyerek girdim ama bir kere sevgili gelmedi aklıma. Sevgilimle geçireceğim yılbaşında büyük ihtimal akrabalarımla sobanın yanında portakal yiyerek geçirmeme eşlik edecektir.
(bkz: yılbaşınıevligeçireninsan)
Dert edilmesi saçma bi başlık.
Benim bu. Artık bunun bana bir uğursuzluk getirdiğine inanıyorum bir nevi batıl inanç gibi oldu. Eski sevgilimle yılbaşını beraber geçirmiştik benim ısrarımla ve şans getireceğine inanıyordum. Güzel bir yıl geçireceğiz sanarken 1 ay sonra ayrıldık * bundan sonra ölsem sevdiğim insanla birlikte geçirmem yılbaşını. Nalet olsun.
saat gece 12 yi görmeden çoktaaaan sıcacık yorganın altında pireleri ile vals yapmaya başlayacak olan insandır. *
sadece yılbaşı mı?