kendilerini dexter dizisinde izleme fırsatı buldum. sanırım ön dişlerini uzattırmış gülüşü aşırı derecede güzelleşmiş
su anda rosetta da oynayan kanli canli gordugum en iyi battle priesttir. hayvan gibi heal kaldirir, doğrar deşer. hastasiyiz dedeee.
http://images5.fanpop.com...lker-29682998-720-405.jpg
Güzel beden, ortalama yüz.

Bu kadının bu kadar beğenilmesinin nedeni chuck'ta oynadığı femme fatale roldür.
kendisi yaklaşık 3 senedir masaüstü arka planımı şereflendirmektedir.

https://www.youtube.com/watch?v=QDMhyPW2UHE
chuck isimli abd yapımı aksiyon dizisiyle ünlü olan 1982 doğumlu polonya asıllı avustralya vatandaşı güzel aktris. kadının gözleri muhteşem. gülünce daha da güzel oluyor bu kadın.
dexter'da nedense sevemediğim bir karakteri canlandıran oyuncudur.
Güzel kadının cevabıdır. Bunu beğenmeyen kızlar da ağır kezbandır.
dünyaya bir benzeri daha gelmemiş olan güzel oyuncu. sen kadınsan diğerleri ne sorusu bu kadından sonra sorulmaya başlandı.
pazar günümü güzel geçirmeme neden olan güzel hatun kişisi. cumartesi gecesi olacaklardan habersiz yatılır ve sabah onu rüyada görülmesinin akabinde kalkılır. hem tatlı hem de acı bir tebessüm oluşur yüz de. seni seviyom yvonne benimlen evlen.
hiç beğenmediğim hatun kişisi.
o kadar da güzel değildir. bir alex değildir. bir liv tyler hiç değildir.
güzelliği ile göz dolduran avusturyalı oyuncu.

chuck , dexter , 24 gibi dizilerde rol almıştır.
6. element. çıkarmadan 5.
Allah'a inanmasam bu kadına tapardım. Tanrıça gibi bir şeydir.
güzeldir ama oyunculuğu berbattır. sırf çok güzel diye oyunculuk yaptırılan birisidir. dexter'ın kötü olan finalini, bu kadın oyunculuğuyla daha beter hale getirmiştir.
insan gerçekten hayret ediyor.
görende geçen sene umre arkadaşıydı sanır ha.
ne bekliyordunuz kuzucuğum.
S3'le çektiği fotoğrafı icloud'a yükleyen taş hatun. Kim bilir dropbox'ından neler çıkar.

En edeplisi de bu çıktı. Memeleri dexter'dan hatırlıyorum da çamaşır falan bayağı tatlıymış. idolümsün bebek.
bununda çıplak fotoğrafları çıkmış. vay amk kate upton gibi ucuz kaşarlara benzemiyordu bu hatun şaşırdım.
24: live another day'de yine ajan karakteriyle ortaya çıkınca sevindirmiş güzeller güzeli hatun kişi. herodot cevdet söylemiyle yüzüne bakmaya doyamayacağın cillop gibi hatundur.
gerekirse kendi kalçalarımdan verip destek olacağım yengeniz. yine de siz bakmayın götüne, kıskanırım.
kalçalarının dar olmasından şikâyet edilen kadın.

(bkz: ya ben lan neyse bir şey demiyorum)
nicole kidman sonrası, avustralyanın en güzel aktristidir.
kadının kareköküdür, kök hücresidir, ilahıdır.

(bkz: beton)