1. 1.
  Buğdaygillerden,en çok hayvan yemi olarak yetiştirilen otsu bitki (Avena sativa).Bu bitkinin tanesi.
  ... italiano
 2. 2.
  forma girmek için yenilen kahvaltılık gevreklerin içinde, en çok bulunan tahıl.
  ... samet190
 3. 3.
  sporcuların en çok tercih ettiği karbonhidrat ve vitamin depolarından biridir. sabah kahvaltısında vazgeçilmezdir. ayrıca ara öğünlerde vücuta temiz karbonhidrat alımı için tek çaredir.
  ... the answer
 4. 4.
  Zafere giden yolda çekilen çile kutsaldır lafı yulaf ı en iyi tanımlayan cümle bence. Tadı gerçekten vahim ama sonucunda yararları oldukça fazla.
  ... sezzo
 5. 5.
  ülkemizde üretilen bu ürünün %75 'i at yarışı sektöründe kullanılmaktadır.
  1 ... sopartacus
 6. 6.
  sporcuların vazgeçilmez fitamin takviyesi. tadı iğrenç olmasına rağmen düzenli olarak kullanımda ve yağlı gıdalardan uzak durulduğunda faydasını görmemek elde değil. özellikle karın bölgesinde yağ fazlalığı olan bireyler için kullanılması gereken ve 3 ay gibi kısa bir zaman diliminde abdominal ve adonis kasını belirginleştirmemizi sağlayan mucizedir.
  ... burdaherseyvarmi
 7. 7.
  doganin insanlara sundugu mucize besin urunu. ulkemizde her ne kadar kiymeti pek bilinmese de yurtdisinda milyonlar tarafindan hergun tuketilmektedir. kahvaltida, oglen atistirmaliginda, kek ve benzeri unlu mamullerde yaygin olarak kullanilir. vucutta sindirimi zor oldugu icin, kisiyi uzun sure tok tutarak bilimum doymus yagli abur cubur ve adi karbohidrattan uzak tutar.
  ... keamauna
 8. 8.
  Beslenme programında mutlaka bulundurulması gereken besindir.
  ... medeniittifuck
 9. 9.
  düzenli ve sporcu bir beslenmenin olmazsa olmazı. özellikle kahvaltıda su ile karıştırılıp yenmesi önerilir. tek eksiği ne yazık ki tadı ölüm gibi.
  1 -1 ... the outsider
 10. 10.
  Ezmesi yetersiz sıvı ile tüketilirse isal yapabilir. malesef tecrübeme dayanarak söylüyorum.
  1 ... bekter