bugün

ön edit: programın açığını entrye ekledim.

amatör ya da profesyonel fark etmeksizin kullanılabilen gitar uygulaması.

guitar hero'nun normal gitarda çalınanı gibi bir şey.

edit:

programı bilmediğim için pek bilgi verememişim.

öncelikle çok faydalı ve kaliteli programdır. fakat bildiğiniz gibi program ücretli. günlük çok az sayıda parça çalabiliyorsunuz. ama üzülmeyin programın bir açığı var. bilgisayarın takvimi 1 gün ileri atlatılarak hiçbir şey olmamış gibi kullanılabiliniyor. tabi sürekli günlük kullanım süresi bittiği için tekrar tekrar aynı şeyi yapmanız gerekecek. (4 5 aydır programı kullanmıyorum belki güncellemeyle falan kaldılmış olabilir bilemiyorum)

başlangıçta notaları öğretiyor. tanıtıcı videolar var, bir iki basit şarkı var. ilerledikçe eğitim 2 kola ayrılıyor solo veya ritim. ben daha çok solodan ilerlemiştim. kısa zamanda tatmin edici bir ilerleme sağladım ama maymun iştahlı olduğum için bıraktım.

notaları basan elimizin yani sol elimizin her parmağına ayrı bir renk verilmiş. bu sayede en kolay şekilde en doğru notaya basmamız sağlanıyor. bu renkleri ezberlemek faydalıdır.

bunun dışında her türlü gitar kullanılabiliyor. şahsen ben klasik gitarla özellikle başlarda büyük keyif alarak çalabilmiştim. akustik ve elektro gitarda daha keyifli olacağını düşünüyorum.

ancak asıl hitap edilen kitle elektro gitardır. çünkü ilerleyen levellerde basma, çekme, kaydırma bilmem ne derken ciddi ciddi solo atmaya başlıyorsunuz.
açığı bana mesaj olarak atar mısın lütfen. Sırf bunun için yeni hesap açtım
Bana da yazabilir misin? Çaylak olduğum için özel mesaj atamıyorum.
ciddi ciddi gitar öğreten uygulamadır. gerçekten ilgilenen insanlar için aylık 10 dolardan çok daha fazlasını hak eder.
Bu şeyi nasıl beleş kullanırım diye düşünüyorum.

ios için bir imkanı yok sanırım..
bu mereti yeni kullanmaya başladım 5 yıl önce kursuna gitmiştim kurstan beri elime almamıştım gitarı. alıştırma ve pratik yapmak için birebir. ama ücretli olmasaydı keşke. acaba alternatifi varsa birisi özelden yeşillendirsin.