bugün

rapçi sahtiyan 'ın en güzel şarkılarından biri.

sözleri de şu şekildedir ;

metanetli olmak lazım bu rap zor iş ayaklarım çeksin cezasını kabul niga kapiş
araba değil derdim pasom bile yok üç kuruşu bana görme çok dikenli tel bu yol
bu işte cahiller ilk avlanır gafil hiç kimse destek olmaz buna ailemde dahil şimdi bakıyorumda
her genç rapci sarıyerde stüdyoyu nasıl kurdum çalışarak tabii hayalimi bırakmam full time aç kalsam karaktersiz godoşlar gibi kız arkadaşımı yolmam sevgiden destek yolda yemek istek
mirayı sil çıkarlar bitti ve gittiler tek tek arayıp sormadı belli durumdaki ucuza yansır içten
hepsi aynı gerçekten 2001 iki bir plak çalsa osmaniyede paramızın yettiği 100 gram kıyma
önemli olan doğal yoldan salgılanan endofille mutlu olmup kafamı kırmadım yoktan
ve bu aslında herkes kendine göre haklı NETTEKiLER BiLMEZ AMA KiM KiMi SATTI...

üç flim çek dört kitap yaz yap gel para gel para para para para tip tip sovlar hepsi stel kap
kalk gel para gel para para para para teksil vede çok para var basss gel para gel para para
para para sahtiyan yazar yazılandan yan gel para gel para para para para

7 24 full mermim 47 ak atış taliminde bebekten ismail yk rap endüstüri dükkan amacım talan
çok açım savaşda bitti şimdi neye duyarlı insan şaka dolu dünya featle beat alır anca cepde son 10
milyon kaldı bozdur bozdur harca dışardan otoban içerden patika bu yol rapde bir bok
yok olum sen okuda adam ol müzikle dünyayı kurtaran adama gerek can kurtaran kurtarana yoksa
arkan gelecek kaygısı bitsin çekerler ipini devletten daha şeffaf kızlardaki bikini güzel bayan
rapimle geldim bırak tipimi sözlerim kafi hipnoz eder parked jipini faturan laylon maketin mukavva
yokki terkedip gitmiş baba olanda siz küfür edin bize yasak f*ck rapci çok paran var ama
mutsuzsun salh dissci bu güne kadar yediler bizi velhasıl onlarınki rap değil insancıl fabl

üç flim çek dört kitap yaz yap gel para gel para para para para tip tip sovlar hepsi stel kap
kalk gel para gel para para para para teksil vede çok para var basss gel para gel para para
para para sahtiyan yazar yazılandan yan gel para gel para para para para

tek derdin sikke evin plazma suç sende değil esas lidyalılarda birikere darda ol bak kim yanında
kanka senden uzak olan en az 10 yard da para işkence sıktı para tehtit bütün gün yatım anca yaparsın
tenkid EVDE BELEŞ MÜZiK DiYE iNME iNDiR gökten indim ben enbesil aracım zembil
salla mendil dil ruba tekbir işim var rap teslim olmazsan gel müvessil kibirden kaktis stres enfaktüs
faktör sen traktör yolunda ben şöför savaşsa savaş sonuna kadar yavaş tayfa komadan
yansıp düşen parçak talaş gibi bu albüm patlamasın eğilim cüzdanım değil göğsümü kabartan beynim