Şimdi nerdesin nerde?
Evindeki 2 tabanca ve sınırsız mermi stoğu ne durumda merak ettim. Açıklama yapana kadar takipteyim

Bu gece sesi çıkmamış danışmandır. Yusuf sesleri yankılanıyormuş.
twitter'da darbe girişimine sahte darbe diyerek şaşırtmıştır.

"TÜRK MILLETi, TÜRK SILAHLI KUVVETLERI VE EMNIYET GÜÇLERI EL ELE SAHTE DARBE GiRiŞiMiNi BASTIRMIŞTIR."
reisini savunacağı dabancası tutukluk yapmış, bi daha da ortalığa çıkmamış.
boş lakırdı biri.
Tayyibe zamanında çok söver sayardı, daha sonra gidip danışmanı oldu. şimdilerde ise yine ortalarda yok. acaba fötö ile bağlantısı varmı diye düşünüyorum.
(bkz: dönek) kelimesinin tanımıdır.
Hakettiği yerde olmayan insan. Bu kadar yalamayla en az maliye bakanı olmalıydı. Yeryüzünün en büyük yalakasıdır.
Yürüyen jöle kutusu. Kendisine bile saygısı olmayan, kişiliksiz, yalak kişilik.
herifin yüzündeki nur gitti. öyle ki, yüzüne yansımış yeni hali.

töbestafurullah...
Bu adamda ortalardan kayboldu.Eskiden hergün bunu görürdük.
(bkz: jöleli).
ekonomi uzmanı ve cumhurbaşkanının baş danışmanıdır bana kalırsa ekonomiden falan da pek anladığı yok.
bir ülke hayal edin ki bunun gibi birisi o ülkenin politikalarında kendisine danışılan, söz sahibi bi mevkide olsun.

hah, hayaldi gerçek oldu, olmaz olasıca
Ulan akp nin tek rakamlı hanelere düşürdüğü enflasyon ve faizi beğenmeyip Ecevit in kriz hükümetine çunan adamlara kim ne anlatabilir? Gidin tuz taşı yalayın belki aklınız başınıza gelir.
çok enteresandır ki yandaş medya da artık bunun işkembe ötesi atıp tutmalarına tahammül edemez hale gelmiş. öyle ki ertuğrul özkök şu yazısında ayarı vermiş.

http://sosyal.hurriyet.co...gi-devlet-yalani_40266805

dipnot: koskoca ertuğrul özkök olmuşsun ama spoiler nedir öğrenememişsin. skipattın filmi. izlemem artık.
Büyüyünce kadir mısıroğlu olacak.
daha büyümeden kadir mısıroğlu gibi salak olabilmiştir...
Bugün söylediklerini gelecekte nasıl düzenleyecek merak ettiğim girdiği kabın şeklini alan sıvı.
öğrencilerin sevdiği hocadır. sürekli yüksek not veriyor ekonomimize.
Herif ciddi ciddi avrupa bizim duble yollarimizi kiskaniyor dedi lan jöle yüzünden beyine oksijen gitmiyor .
Vax'ın viral reklamlarını yapmaktadır bence. Hobby'de olabilir emin değilim. Memoliden sonra biri lazımdı jöle firmaları için.
ekonomi uzmanıdır kendisi fakat şimdiye kadar ekonomi hakkında ön gördüğü bir şeyin doğru çıktığını görmedim ama yinede seviyorum kendisini en azından bazı tv proğramcıları gibi (bkz: fatih portakal) insanın içini karartmıyor her gün ekonomik kriz tellallığı yapmıyor bu adamı izleyince geleceğe daha bi umutla bakıyorum.
iktidar yalakası olunca ne kadar iyi yerlere gelindiğini göstermiştir ayrıca eski eşi kanal d de öğlen haberleri vermekteydi hala veriyor mu bilmiyorum.
(bkz: Saksafoncubaşı)
isvicreli bilim adamlari jölenin beyne etkilerini ortaya cikarmak icin bu bey üzerinde deneylere basliyormus. dünyaya bir faydasi olacak diye sevinelim bence.