Bu gidişle evrenin sırrını çözdüm cern e filan gerek yok diye ortalarda dolaşmaya başlayacak.
Aydın Doğan in akp içindeki truva atı.
jöledeki gizli bir yağ beyne etki ederek böyle dahi insanları ortaya çıkarıyor

tanım ; dahi kişi.
ipi çekilecektir, az kalmıştır.
eski gazeteci.

radikal gazetesinde muhalif bi yazarken, fit biriydi. sonra akp saflarına geçti. 70 kilo birden aldı. neden acep.
senin allah belanı versin amk.
Yav nasıl bir yalakalıktır yeter abi ya.Benim midem bulandı buradan o saçmalıklarına.
Jöle, beynine ters etki yapmış.
patlama haberlerini yapmak boyunuzu mu uzatıyor demiş.

birinde boy sorunu var belli, ama neyin boyu olduğunun ipucunu nişanyan vermişti. yandaş döl israfı.
Jöle beyinli.
Jöle yüzünden beyni baskı altında olan “gazetecidir“. Buna da küfredince hapse giriyor muyuz ?
iki tüfeğin, yüzlerce mermin mi kurtaracak sanarsın kendini.
görsel

http://www.sozcu.com.tr/2...e&utm_campaign=gundem
Bi rakam versin de biz de nerden başlayacağımızı bilelim abartmaya Hayır bu işin piyasası nedir kaçtan başlar bilelim. .
beynine jöle fazla gelmiş bir karaktersizdir.
"bu patlamayı bu kadar büyütecek bir şey yok." demiştir. ulan sen kimsin ki? ahh ahh o bombalardan biri götünde patlasa bu kadar rahat konuşabilir miydin acaba?
hakkında konuşup oksijen tüketmeye bile değmeyecek olan ..... anladınız siz onu.
kendisine: "bir gun o bombalardan biri gotunde patlar da, butun sulalenle birlikte yok olursun." demek isteyip, yuzune tukurecegim danisman seysi.
Tüketici haklarının hiçe sayılmasıdır.

Üzerinde fiyat etiketi olmadan mal sergilenmesi "fiyat etiketi yönetmeliği"ne aykırıdır.
Bilmeye hakkımız var.
Kaç para bir yiğit bulut?
Algı operasyonlarında söyleyeceği şeylerin önceden planlandığin düşündüğüm şahıs.

Algı operasyonunda kafa karıştırmak ve hedef saptırmak için 5-6 kişi değişik değişik birbirinden farklı görüşleri ortaya atarlar. Böylece ana hedef arada kaynar.

Gerekli olan o 5-6 kişiden biri.
Jölelinin beyin iyicene jöle olmus.
patlamayı abartmayın demiş. eşi dostu ölse nasıl bir yaygara kopartırdı bilemedim. gerçi yine susardı heralde. göklerden gelen bir karar vardır.
alkolik danışman. merakla beklediğim dallama er geç aynı bina içinde olabilme umudum var. o gün sıkı bir kickbox yapacağım kendisi ile kararlıyım. şimdi dilediği gibi havlayabilir. medya maymunu trt yorumcusu. sizden alınan vergilerin hesabını sorun ki bu adamlar kolay karın doyurmasın.
Ülkemde ki kafatası boş insanlardan biri.
Bunlarin bir facebook sayfasi var girerseniz akil tutulmasi yasarsiniz.
görsel

Kendi suretinden önce aklıma gelen imge.
An itibarıyle sıkıntıdan 5 kilo vermiştir.