bugün

olmayan kişidir.bir efsaneden ibarettir.ygssi kötü geçenlere moral olsun da gaza gelsinler diye söylenir.
edit: ygs 5 te 29.000 ciyim.
(bkz: Pollyanna)
(bkz: azimle sıçan mermeri deler)
ilk 5000'i değil de ilk 20 bine gireni gördüm şeklinde yorumlayacağım olan durumdur.
olan kişidir. ygs'de 111 binde olup lys'de 1066. olan bir insandır kendisi hatta. ammavelakin alanı sözeldi. boğaziçi tarih'i tercih etmişti.
(bkz: halk efsanesi)
Evet her ygs si kötü geçene verilen örnektir.azmin gücünü kanıtlamak için doğru da olsa, yalnışta olsa etkiyeyici bir örnektir.
gayet de olabilecek kişidir, şahsım ygsde 90 bin civarındayken lysde ilk 8 bine girmiştir.
çok normaldir. ygs de 350 binlerdeyken, lys de 30 binlerde olan varsa, bu da olur. * *
ygs de 2. olup lys de 1. olan kişiden daha başarılıdır.
ygs'de 60.000-200.000 (ygs 1-5) aralığında olup, lys'de ilk 6 bine girmişliğim var. 2011 senesi için konuşursak. 2010'u hatırlamıyorum, ama yine o civarlardaydı ikisi de, muhtemelen.

not: aldığı ilk sonuca göre oldukça gayret ettiği söylenebilecek kişi, ancak yine de yetmeyebilir. nihayetinde ygs en az etkilediği puan türünde bile %20 etkiliyor toplam puanı.
alanına göre değişir. sayısalcıysa imkansızdır. tmciyse 25.000'i görür. dilciyse türkiye'de ilk 500'ü bile görebilir aynı alandaki öğrencilere bağlıdır.

tmci bir arkadaşım 65.000'den 6000'e fırlamıştı, bu mantıklı sayılabilecek olandır.

(bkz: bir arkadaşım ekolü)
muhtemelen lys'de yerine başkasını sokan kişidir.
son 5 ayında abilerden ders almış kişidir.
(bkz: buyurun benim)

ygs: 90 bin küsur
lys: ilk 200

dilciysen hayat güzel aga,ygs falan takmana gerek kalmayabiliyor bazen.
(bkz: mucize)
biraz hayal olsa gerek. ilk 20000'den gelip hacettepe tıp'a gireni gördüm ama.
Sözlük yazarlarının umrunda olmayan kişidir .
Sayısal değilse gerçekleşmesi biraz çalışmaya bağlı olan durumdur.Lakin bölümü sayısalsa hayalperestliğin doruğudur,Genellikle çevresi tarafından daha fazla çalışsın diye türlü türlü örnekler verilerek gaza getirilen kişidir. Olum bak geçen sene bizim sınıfta bi kız vardı , ygssi kötüydü ama bi çalıştı var ya gitti tıpı kazandı lan.Sen de yaparsın olum.Çalış azıcık." gibi gaza getirici cümleler sonucunda bir hevesle çalışmaya başlamıştır.Baharın getirdiği güzellikleri daha fazla görmezlikten gelemeyerek: "Ya seneye bir daha denerim, nolcak.Zaten ilk girişim." vari cümleler kurarak muhtemelen Lys de sıralamasını hemen hemen aynı puanda tutan kişidir.
başardığı zor bir iş değildir.
zira eğitim koçluğu yaptığım öğrencimin başına gelmişti bu olay.
tabi ygs'den sonra başladık.
(bkz: imkansız)
benim bir arkadaş ygs de 80000'inci idi. lys'de ilk 6000'e girdi. Yani lys'ye kasarsa olur.
ygs 5 te 226 bininci olup lys de tm3 de 73 bin yapınca bana hiç hayalmiş gibi gelmeyen kişilik.
bir sayısalcıysa mümkün olmayan durumdur.
(bkz: vay anam vay neler dönmüş serhat ya)

sayısalcı için hayaldir. eşit ağırlıkçı için olabilir niteliktedir. sözelci içkljsdasdgbsaa lan güldürmeyin olm sözelci olup daha hala full çekemeyenler var lan.