bugün

entry'ler (176)

mercedes vs bmw

Bmw lise çağında hoşlanılan sevgili, Mercedes aşık olup evlenilen eş.
edit: 1 sene 5.20i kullandıktan sonra 3 ay önce satıp e200 alan yazar dusuncesidir.

13 şubat 2015 okul boykotu

Laik, parasız, bilimsel eğitim için öğrencilerin hak arayışıdır, desteklenmelidir.

gelmiş geçmiş en kötü talk show programı

Tartışmasız ali biçim show, adamlar dekora kadar herşeyi çalmışlar ama yinede bok gibi.

karısı yıpranmasın diye başkalarıyla sevişen erkek

Aşırı düşünceli olan erkektir. (bkz: Herşeyin fazlası zarar)

en yakındaki kitabın yazarı

Sabahattin Ali.

buca

buca şirinyer den ibarettir, gerisi boştur. şirinyer'den bahsedicek olursak, şirinyer apaçi oranı sıfıra yakın, genellikle ortanın biraz üstünde geliri olan insanların yaşadığı, istediğiniz kadar bar, cafe tarzı mekanlar bulabiliceğiniz bir semttir. ayrıca forbes caddesi vardır bu semtin, kıbrıs şehitlerinin minyaturu gibidir aradığınız her türlü mekanı bulursunuz alışveriş yaparken kaybolursunuz, bol sayıda basket ve futbol sahası vardır lakin bu semtin de tek sıkıntısı trafiktir, buda kaldırımın yolun yarısı kadar olmasından kaynaklıdır. Çok affedersiniz ama gerçek budur şirinyer olmasa buca'nın değeri olmaz.

benim adım gültepe

izmir'de doğup büyümüş birisi olarak tek bir defa bile gitmediğim ama hakkında fikir sahibi olduğum semtin dizisidir, hayırlı olsun belki arada bir izmir'in diğer ilçelerinide yansıtır (bkz: karşıyaka) (bkz: alsancak) (bkz: buca) ***

inci sözlüğe girmek için yapılan dns ayarı

Eskiden kaliteli ortamdı sağlam espriler vardı takılmak zevkliydi, şuan ergen veletlerin yuvasına dönen bir oluşuma kim neden girmek ister ? Düşünüyorum düşünüyorum bulamıyorum. (bkz: kafamda deli sorular)

yazarlar kaç saat uyuyor

Moralim bozuksa üzüntüden uyumam, içerim. moralim düzgünse mutluluktan uyumam, içerim. *

yalaka denince akla gelen ilk ünlü

Şafak Sezer, ertem şener.

kemalist ailede büyüyen çocuktaki sevgi açlığı

Küçüklükten itibaren özgüveni yüksek olarak yetiştirilir bundan dolayı ortamlarda öne çıkan, ilgi odağı olan kaliteli çocuktur.*

sevgiliyle ilk buluşmadaki hesabı paylaşmak

ilk ve son olacak buluşmadır. (bkz: Alman usulü)

parmak kiz

Yeni bir yazar arkadaş, hoşgelmiş.

türk kadınını cahil bırakan kemalist sistem

Her fikre ve düşünceye aşırı olmadığı sürece saygım vardır ama bunu söyleyen insanın beyni olmadığı aşikar bir gerçek.
Edit: Eksileyen arkadaş belli ki bu sözü destekliyosun, dolayısıyla beynin yok.

bar tuvaletinde sevişmek

Dün alsancakta tarafımdan yaşanan hadisedir, çok farklı bir deneyimdi, hatun benden buyuktu ve mukemmel bir şekilde sevişiyordu bundan dolayı fazla uzun sürmedi lakin normalden daha çok zevk veren bir deneyimdi. *

yazarların şu an dinlediği şarkılar

Son feci bisiklet-bikinisinde astronomi.

1 gb ram

Android için yeterli, wp8 phone için fazla, bilgisayar için yetersiz sayılır.

1 90 boyunda güzel alımlı zeki fakat akpli kız

Hem akpli hem zeki nasıl oluyor anlamış değilim. *

sözlük yazarlarının saç ve göz rengi

Siyah saç, kahverengi göz.

havalimanında öpüşen çifti ayıran polis

Öpüşür veyahut öpüşmez kendi kararıdır kimsenin de karışmaya hakkı yoktur, özgür bir ülke lan burası.