bugün

(bkz: közde mısır)
dişleri karartır.
(bkz: waffle)
tavuklu krep yiyiyorum son zamanlarda dışarıda böyle kaşarlı falan birşey. Ne zor hocam yemesi ya. O kaşar varya o kaşar.
waffle tabiki de..
muz. "çok güzelmiş bunun tadı" derseniz eğer daha bir çelişkili olabilir herşey. gizlice yiyiniz.
pamuk helvadır.
bazen boyum kadar var mıdır lan bu dedirten, çektikçe gelen, nefesi tüketen uzun makarna. çatala dolaması ayrı bir marifet gerektirir.
(bkz: dondurma) ortaokuldan beri sokakta dondurma yiyemiyorum.
kaşarlı domates çorbası.
(bkz: makarna)
nasıl yenildiği bilinmeyen tüm yiyecekler olabilir.
(bkz: profiterolü çatalla yemek)
(bkz: spagettiyi bıçakla kesmek)
hamburger yerken köftesinin aradan herkesin önünde pat diye düşmesi sonucunda hamburgere taktığım isimdir.
mc donalds mc turko bunların en önemli örneklerindendir. hiçbir zaman pidesi ve etini aynı anda bitiremezsiniz. eti de en az 5 kere tepsiye düşürürsünüz... Parasıyla rezil olmayana ise parası iade edilir, tebrik edilir.
(bkz: ayvalık tostu)
eğer yemeyi bilmiyor isen;

(bkz: spaghetti)
hamburger. hele birde yuvarlak hamburger ekmeği ise gör bak rezilliği. olur olmadık yerinden altında-yanından ve üstünde taşan, ketçapı akan, hele birde üstüne akarsa sinirden hamburgeri yemeyip masadan kalkma durumuna getiren harika bir okadar da sinir bozucu yiyecek.
bol yoğurtlu spagetti.

edit: yazılmış gerçi spagetti. olsun benim ki bol yoğurtlu. *
tavuk kanat,balık.
Tüm hamburger çeşitleri ve de spagetti. O kadar insanın arasında ye yiyebilirsen.
(bkz: gevrek)
(bkz: haram lokma)
valla ben bizim kantindeki nagıtları ( orjinal hali için (bkz: nugget) ) oldum olası yiyememekten şikayetçiyimdir.zira içindeki nagıttan ziyade patateslerdeki düzensiz istiflenme yüzünden ketchup ve mayonez kombinasyonu iyi ayarlanamıyor ve allah muhafaza gacırt diye ilk ısırıkda üstünüze dökülebiliyor.
tartışılmasız muz!
salçalı spagetti.
(bkz: dayak)