bugün

entry'ler (224)

fem dershanesinin lys de şov yapması

işin haremle selamla alakalı olmadığı şovdur. öyle ki rehberlikten tut kaynağa kadar gayet seferber olan dershanelerdir. ha bide öğrencilerinde ayrı bi azim var o ayrı. hizmet aşkı!..

2011 lys sonuçları

elimi ayağıma dolaştıran sınav sonuçlarıdır. Tc no'mu unuttum ya.

lys 2011 deki hatalı edebiyat sorusu

cevap a'dır çünkü şıklarda 1. cümle yoktu. 2. cümle a şıkkındaydı.

ağız kuruması

geceleri ağzı açık uyuyanların sabah uyandıklarında karşılaştıkları hal.

sözlük yazarlarının en son okuduğu kitaplar

küçük arı

nasrettin hoca nın döneminin recep ivediği olması

espiriden anlamayan sevgili tespiti.

kadın ve erkek eşit midir sorunu

kadın ve erkek eşit değildir. insanlar eşittir.

mc donalds vs burger king

mc donals sadece dondurma için vardır. yeterlidirde.

biscolata starz reklamı

iğrenç reklam statüsüne dahi dahil olamayan reklam. o ne lan öyle!

her şeyi biliyorum diye geçinen insan

acınacak insandır.

ezan sesi duyunca müziği kapatan insanlar

ezanı dinlemek istiyodur.

feridun düzağaç

(bkz: 15 yılın sonunda 15 şarkı)

15 yılın sonunda 15 şarkı

feridun düzağaç'ın eski albümlerinde şeçtiği 15 şarkıyı seslendireceği kolaksiyon albüm. sevgililer gününde çıkması planlanıyormuş..

fd'den;
Best of..’ albümler tüm dünyada ve ülkemizde sıkça karşılaştığımız koleksiyon albümleridir.sarkı yazarının soluklandığı yeni şarkılar için nadasa kaldığı anlar…kimi zaman geçmişin şık bir özeti…bazen ticari kaygılarla ve yazanın inisiyatifi dışında toparlanıveren…ama içeriden yazanın gözüyle kalbiyle bakıldığında tatlı-acı yorgunluklara,biraz soluklanmak isteğine ve kimbilir bazen ¨üskünlük ve kirilganlıklara ilaç olan albümler…

Ben de 2004′deki ‘uzun uzun feridun duzagaç’tan sonra ikinci kez nadasa bırakıyorum yolculuğumu. Gönlümden geçen, üç kuşak şarkı yazarlarını aynı albümde buluşturacak fazlaca romantik ve prestijli bir albümdü. ne yalan söyleyeyim kuru kuruya ‘best of albümler ‘ hiç nemlendirmedi gözümü gönlümu;bir farkı olmalıydı ve istedim ki gençler ve genç gruplar şarkılarımi söylesinler ve isterdim ki yoluma ışık tutan ‘usta’ların o paha biçilmez kıskanılası şarkıları sesimden size ulaşsın ve yeni şarkılarımız olsun; her istediğimiz olmuyor ki hayatta, sağlık olsun oluyor sonuçta.

Davetime büyük içtenlikle ses veren el veren ,herbiri kendi kulvarında doludizgin giden ‘genç’lere yürekten teşekkur ediyorum Fd abi’leri olarak

bana yaptıkları gençlik aşısı için var olsunlar.On üzerinden on verdigim on isim fd’nin tozlu ve yorgun arşivinden şarkılarıni seçtiler ve bendeniz adıma kurulan bu sayfada sevgisini ilgisini eksik etmeyen siz sevgili dostlardan onbeşinci yılın hatrına eksik kalan beş sarkiyi seçmenizi istiyorum.

Giderayak daha çok paylaşmak düstü aklıma

gitgel aklımla severim sizi

Feridun Düzağaç

çok özlemek

bir de hep özleyecek olduğunu bilmek var ki...

serdar ortaç ı beğenmeyen tipler

beğenilecek yanı olsa beğenecek olan tiplerdir. kendisi nihayetinde 7 notadan onca beste çıkartmış kişidir dimi ama ?

star tv de hayrettin in muhteşem mete taklidi

berbat olmuştur efenim.

halil çokyürekli

zurna ile caz yapan sanatçı.

http://www.facebookizlese...---Halil---okyurekli.html

pazartesi sendromu

öss'ye hazırlanan bir öğrenci için salı günü olan sendromdur.

eti hoşbeş vs ülker dokuz kat

ülker dokuz katın anılarında yeri vardır.
eti hoş beş yeni nesildir.

güneşin batıdan doğması

nickimin gerçekliğini kaybetmesine sebeb olacaktır.