bugün

entry'ler (271)

etrafımızdaki pkklıları ihbar ediyoruz kampanyası

sözlükte atatürk'e hakaret edilen entry görürseniz lütfen bana bildirin. artık bu işi hukuk temizler moderatör silsin, otokontrol olsunla olmuyor.

sadece sözlük değil sözlük dışıda olabilir.

volkan demirel ve emre belözoğlu

sırf fenerbahçeli olduğu için milli forma altında tepki alan oyunculardır. sen futbolcuya küfür edersen o da döner sana küfür eder. adamın karısına pankart yaparsan o da senin anana söver. işte o zaman garipsemeyeceksin. hanginizin karısına anasına pankart yapılsa içinize siner?

bir teröristin yaşam hakkı

teröristin öldürdüklerinin yaşam hakkı ne olacak? sorusunu akla getirir.

tek önder atatürk yazdığımda herkesin eksilemesi

Atatürk arkasına halkı almasaydı bişe olmazdı evet doğru ama Atatürk olmasaydı halkın arkasında durup ülkesini kurtaracağı bir savaşta olmazdı.

daha atatürk ün ilkelerini bile sayamayan gençlik

sorun çocuklarda mı yoksa onları eğitenlerde mi? biri ikisi değil onlarcası bilmiyorsa eğitenlerdedir

fenerbahçe taraftarının manifestosu

@7 medya gazına gelmiş bilinçsiz FENERBAHÇE taraftarı

fenerbahçe taraftarının manifestosu

daha fazla fenerbahçe.

marjinal imajı kazanmaya çalışan insan

sehpanın ayaklarını yakından tanıyan insandır.

ıssız bir adaya düşsen yanına alacağın üç şey

ıssız adamı alırdım ne de olsa tecrübeli.

barcelona da banko oynayabilecek fenerbahçeliler

Volkan Demirel, Gökhan Gönül... ikisi çok rahat oynar.

kürtçe zorunlu ders olmalıdır

zorla bu ülkede iç savaş çıkartacaksınız...

eski sevgiliyi özlemek

ben bu gece çok özledim, hiç dönmeyecek,sesini duyamayaağım, ona dokunamayacağım... her şeyi kabullendim ama özlüyorum işte ne yapayım?

recep tayyip erdoğan ın ikinci atatürk olması

senin başının içinde bir beyin olması gerekiyordu yok mu?

bdp nin türkiye için önemi

küfür bile etmem o kadar yani önemleri.

olsa da yesek denilen en güzel yiyecek

evde olamayan bir yiyecektir.

devlet bahçeli nin kitabına alternatif isimler

kısa hesap.

trabzonspor için oynadık

iki hafta sonra trabzonspor'a yenilecekleini belirten açıklamadır.

adet gören sevgilisiyle yatmak isteyen erkek

ağzının üstüne yapıştırılası erkektir. nasıl bir açsın sen eklenmelidir. kızın dikkat etmesi gerekir. doğururkende isteyebilir çünkü.

6 mart 2011 mp trabzonspor fenerbahçe ülker maçı

Bu kadar demoralize halde gidiyoruz, yenilme opsiyonumuz var ama yine koyuyoruz yine koyuyoruz. Bu sene sakatlıklar olmasa ve bir kaç yabancı oyuncumuzdan beklediğimiz performansımızı alsak çok daha farklı bir yıl geçirebilirdik. Ne yazık ki Sarunas ve Lavrinovic'ten verim alamadık. Greer zaten yetersizdi. Vidmar sakatlandı, Engin Atsür daha forma giyemedi. Mirsad sakatlandı. Tomas bir vardı bir yoktu. Ukic'in hastalandığı maçlar oldu. Bir takımın başına gelebilecek nerdeyse tüm aksilikler geldi.

en yeteneksiz aktörler

milliyetin adının "zilliyet" diye neden anıldığını gösteren durum. çok "zilli"ler.