yeni bir yazar.

(bkz: hoş geldiniz)
(#3338534) YAZISINDAN DOLAYI TEBRiK ETTiĞiM YAZAR.*
malta eriği de denen yenidünya kod adlı meyvenin, dünyada nerelerde yetiştiğini gösteren dev kaynak!!

(bkz: biri kafama sert bir şeyle vurabilir mi)
sol fremede ilgi çeken başlıkların altında imzası olan yazardır. güzel bir anlatımı vardır. hep yazsındır.
takip edilesi yazardır.
(#3563204) başlığı ile olayı bitirmiş yazardır. Türkiye'de kitapta bu sözleri sarfetse ya yasaklanır ya da aforoz edilir ama yalınlığı ve yaratıcılığı ile dikkat çekicidir.

Edit: Ben anlaşılır yazsaydım zaten bu yazarın tahtına aday olurdum. Ama bir kez daha deneyelim..

Meal: (#3563204) başlığı ile "Helal olsun" dedirten yazardır. Her ne kadar bahsi geçen entry Türkiye ortalaması için (Ne yazık ki) biraz müstehcen olsa da yalın ve yaratıcı tarzı olumlu bir izlenim bırakmaktadır.

Son edit: Bak bu sefer oldu sanki. Tefsir ihtiyacı olmaz sanırım.
(bkz: #3605270) oldugu gibi tesbitleriyle tebrik edilesi yazardır takibindeyiz.
burada da peşini bırakmayacağım yazar.
kendi elcağızlarımla kendisine el işi göz nuru halılar dokuyabileceğim yazar. hatta bakın dokudum bile.*
http://img254.imageshack....nyaatlasnasevgilerlx5.jpg
yenidunya atlası, türlü düşünce filizleriyle dolu sayfaları olan; bu düşünce filizleri ve neticesinde doğan güzel metinlerle kendini fikirlerini yansıtmakla beraber; aslında bizlerin zihnimizdeki keşfetmediğimiz arka sokakların haritasını çıkarmamıza yardımcı olan atlastır, kaliteli yazardır.

onun yaydığı ışığın ardında ve onun sağladığı bu ışık sayesinde daha da mutlu ve umutlu olan bir kara kedinin golgesi olarak yazdıklarını burada da okumaya ve kendi zihnimin labirentlerini keşfetmeye devam!
bana önyargının ne tür bir yanlış saptama olduğunu bir kez daha gösteren yazar..
yazdıkları ile sözlükteki entry ortalamasının (ki bu sözlükte entry başına 6 7 kelime düşer)ne kadar üstünde olduğunu söyleme gereksinimi duymuyorum bile..
ayrıca yazmayı sevdiği için yazdığıda belli.. kimseyle bir derdinin de olmadığı belli. yani demek istediğim sözlüğün üstünde biri..
sırf uzun yazdığı için ya da insanlara hakaret etmediği için okuma tenezzülü göstermeyen insanlarla zaten işinin olmadığı bir gerçekk..

ayrıca sırf aşağıdaki entry si için bile takip edilesidir..

(bkz: #3768990)
Bundan sonra kendisini takip edeceğim ve sözlük için hem faydalı hem de gerekli yazar. hoş geldin aramıza.
bu ara kendini koyduğu önemsiz kategorisi, kendine hayli ağır gelen yazar.
kendi kendini çekmekten bıkmış, kendinde ne olduğunu bilemeyen yazar.
bir önemi var mı, bir özelliği, bir ağırlığı... umudu olmayan yazar.
her yerde kendine koymak istediği önemi aramış, ama bulamamış yazar.
yazdıklarına kırgınlığı karışmış, rengarenk sayfalarında küs paylaşımlar yaşamış, halbuki hayatına son dönemlerde yeni bir sıkıntı eklenmemiş olan yazar.
ben bu yazarı anlayamıyorum...
ben bu yazarı anlayamıyorum...
nedendir önemsizlik çukuruna seni sürükleyen
beğenmez misin yoksa dostluğumuzu
sayende iki lafın belini kırıyorum
yüzümden tebessümü eksik etmiyorum
sadece ben olsam yine iyi bütün dostların böyle,
bütün çevren.
sen böyle mutluluk verebiliyorsan etrafına
nedendir bu sıkıntı neden.
(bkz: (#3338534))
entry i ile dikkatimi çekmiş güzel yazan yazar.
yorumlarının hepsini okuyacağım ve büyük ihtimalle peşini bırakmayacağım yazar. şeker bu beee!
(bkz: ccc kedicik ccc)
bir sevginin tohumundan itibaren büyümesini,
aşkın aleviyle kavrulmasını ve ölümüyle toprağa karışmasını,
ustalıklı bir dille hissiyatları kelimelere döküşünden dolayı tebrik ettiğim yazardır..
(#9673643)
ve hep bir taraf daha fazla sever, fazla düşünür, fazla anlayışlı olur
ve hep bir taraf gizli psikolojik sorunlarını sevgi zanneder, hayal kırıklığı yaşatır..
Hoş gelmiş inşallah kızdır. Koştursun dursun efendim.