bugün

Aynen yeminle giyimleri de benziyor.
hakli ve yerinde bir tespittir. o kıyafetler o saçlar ne aq ?
bunu beğenen kız var mıdır ?
ibiş gibi gezmek moda olmuş !
hep o adını unuttuğum sibelcanın yavrusu ve ido ile başladı bu ibnemsi akım.
adam olun lan!
(bkz: yakında onlar bizi sikecek)
Ben çürütmekten bıktım bunlar yazmaktan bulmadı bilader.

Yok tayt giyiyor yok kaş alıyor.

Üç yüzyıl önce krallar ne halde geziyordu bilen yok.

Dönemsel şeyler bunlar canlarım.

Ve de Ayol.
cinsiyetler arasındaki ayrımın yapaylığını gösteren durumdur.
Babet corabi giymekle basladi bunlar.
Evet, okuyup öğrenip biraz daha zeki olmaya başladılar. Sevindim kendi adıma da.
gereksiz ve yersiz bir "tespit".
Dışı ibneye benzeyenin zamanla içi de ibneye benzer.
Gelişmek böyle bişey işte...Hepiniz döneceksiniz nihahahhh
görsel
Ahirzaman fitnelerini akla getirir.
Katıldığım tespit efenimm,
Şunu da göz ardı etmemek lazım, kadınlar daha çok bu tür erkeklerden hoşlanmaya başladı...

Sövmek, saymak, saygısızlık yapmak erkeklik değildir buraya kadar tamam ama ne o ya erkek adam delikanlı olacak, gerisi hikaye.
kıyamet alâmetidir. yaşanacağı çok evvelden bildirilmiştir.
abi bundana fazla değil 5 sene önce tüylü şapkalı montları kızlar giyerdi, diz seviyesine kadar gelen hırkaları kızlar giyerdi, dar pantolonları (tayt gibi olan) 5 sene öncesine kadar kızlar bile giymezdi ! Saç üzerine röfleler yoktu, kahkül yoktu. Apaçi saçı vardı yeminle apaçileri özlüyorum bunları gördükçe. Ananızı sikiyim klipte gördüğünüz adamları benzediniz diye he amk bütün kızlar size verdi hemen. Emo akımı gibi bu ibneler ya.
görsel
görsel
kadınların suçu değildir o. Karakterini oturtamayan gençlerin kendine karakter bulma çabasıdır. Kadın öyle istiyor diye sen saçını başını değiştiriyorsan o kadının suçu değil, senin suçundur.
Zaman hızla ilerliyor. Bu sürede pek çok şey de ilerliyor. Mesela erkeklerin karşı cinslerine özenmesi gibi.
Doğru bir tespit. Ben buna erkeklerin kadınlaşması kadınların erkeklesmesi diyorum. Dikkat ederseniz artık kibar olma adına sevdiği kadının altında ezilen daha feminen erkekler türedi. Yeni jenerasyon hep böyle. Yazın Güneye inmem sebebiyle yabancı kızlarla da konuşma fırsatım oluyor. Cidde'n söylüyorum Avrupa ülkelerinde bu durum Türkiye'de olduğu kadar degil. Kadınlar daha yumuşak baslı. Bizim kızlarımız güçlü olmayı erkeksilesmek zannettiler. Bunu gören erkekler de bu kızlarla birlikte olabilmek adına kadınlaşmayi seçti. Durum bu.
bir erkek olarak söylemek istiyorum ki yok öyle bir şey ayol.
kadınlar istiyor, erkekler dönüşüyor. bir de çıkıp eleştiriyorlar ya mk. istedikleri gibi giyinmesen kıro olursun istedikleri gibi giyinsen feminen olursun. Siz kadın milleti Bir değişiksiniz lan.
ahh cinsiyetçilik ahhh ...