bugün

entry'ler (198)

modern dünyada yaşayıp kas yapmak

yavrum belkide sistemden uzaklaşıp doğal dünyada yaşamak istiyordur. bunun içinde şimdiden birşeyler yapma çabasındadır.

40 sikim olsa 1 ini vermem

er kişinin kendi malını çok üstün gördüğünde kullandığı cümledir. ya da değmez diyordur. şahsen benim düşüncem ya elin kezbosu benim gibi bir adamla sevişme gibi bir onura sahip olacak sonra bide trip atacak. sikerler o tribi.

günaydın sözlük

geceden kalmaları görelim, sistemin kölesi olsada hala içinde umut olanlara gelsin bu parça.

şimdi kapı çalsa gelmesi istenilen kişi

israfil geliyormuş. diyormuş haydi zamanı geldi üfleyiver şuna bi.

dişler çok sık fırçalanırsa olacaklar

(bkz: diş eti çekilmesi)

sevgilinin yanında 50 kuruş yere düşse alır mısın

ammına bile koyarım. diye içimden geçirdiğim eylemdir.

işidin infazcısının 3 yaşında bi çocuk olması

çocuğun yaşı kaç bilmiyorum. ben 3 yazdım ama 2 de olabilir. aklım mantığım almıyor ilk video başlangıcında acaba kimseyi öldürmeyin felan mesajı mı verecekler dedim. sonra işid propaganda videosu olduğunu farkettim. görüntüler sansürlüdür.

--spoiler--
http://www.skynewsarabia....7%D9%84%D8%BA%D8%B1%D8%A8
--spoiler--

en iyi burç uyumları

yay erkeği- '?' yok moruk.

en yakındaki kitabın yazarı

kuran araştırmaları grubu.

atatürkün foroğrafları duvarlardan kaldırılsın

ilkokulda atatürkün hayatı hakkında eğitim almamış insan söylemi. 2000 den sonra çok bozdu.

ırkçılığı sadece siyah beyaz ayrımı zanneden insan

var böyle tipler. adam farkında değil ki gerçi ırkçılık nedir biliyor mu ki ?
kendisi ırkçılıpa karşıdır ama'siz şöylesiniz, siz böylesiniz' demekten halılarda yuvarlanıyor haberi yok. Insanlar arasında ayrımcılık yapabileceğin her türlü söylem de aslında ırkçılık göstergesidir. Kişileri gruplara bölen ismler takmak vs.

kızların seksi ödül olarak görmesi

kızları seksi bir ödül olarak görmesi. kim ? abazaaa nuri.

kızların seksi ödül olarak görmesi

daddy fetiş gib geldi bana ilk etapta.

mart ta türkiye alev alev olacak

yani havalar mevsim normallerinin üzerinde syeredecek fazla sıcak olacak diyor. yoksa sen ne sikimsin de ülkeyi alev alev yapıyorsun? Sigara mıyız yakıyosun ulan orospu çoçuu..

çocukken ansiklopedi okumak

renkli sayfalar daha bir fazla okunurdu. Halını üzerine yatarak yapılması adettendir.

p ile başlayan en güzel şeyler

pezevenk.

referandum da ne diyeceksiniz

içeri giricem. selamunaleyküm diyip çıkıcam.

dinibütün bayan pilot

gündeme şap diye oturması beklenen ama olan onca olaydan sonra pek te takılmayan tsk nın ilk bayan pilotudur efenim.
siyasi konu değil hilmi abi valla bak.
saygılar sayın abi.
kaynak:
https://www.aydinlik.com....at/ve-turban-orduya-girdi

sözde işid valisi ebu halid ürdüni nin öldürülmesi

birçok kaynakta geçen bir durumdur. umulur ki buna misilleme olarak ülkemizde olay yaşanmaz.
aşağıdaki linkte geçen haberin altındaki yorum ise ayrıca insanı bir düşündürmüş ülkenin durumunu sorgulatmıştır.
kim bilir kaç yaşındaki bi çocuk yazdı bu yorumu. üzdü.
https://www.firatkalkani....firat-kalkaninda-165-gun/

yazarların şu an dinlediği şarkılar

koyduğumun otelinde power 100 diye bir kanal var ordan çıkan sikik discotic muzik.